• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , ورزشی » نصیری:اسکیت بازان به مصاف حریفان آسیایی می روند
  کد خبر : 1927112

  نصیری:اسکیت بازان به مصاف حریفان آسیایی می روند

    علیرضا نصیری گفت: تیم ملی اسکیت هنری ، این لاین هاکی و سرعت کشورمان از امروز به مصاف حریفان آسیایی خود می روند. رقابت های رولر اسپورت آسیا از امروز در شهر لی شو چین آعاز خواهد شد. نمایندگان اسکیت ایران در رشته های سرعت؛ اینلاین هاکی و اسکیت هنری از امروز کار خود…

  حریفان آسیایی

   

  علیرضا نصیری گفت: تیم ملی اسکیت هنری ، این لاین هاکی و سرعت کشورمان از امروز به مصاف حریفان آسیایی خود می روند. رقابت های رولر اسپورت آسیا از امروز در شهر لی شو چین آعاز خواهد شد.

  نمایندگان اسکیت ایران در رشته های سرعت؛ اینلاین هاکی و اسکیت هنری از امروز کار خود را در رقابت های رولر اسپورت آسیا آغاز می کنند.

  وی افزود: نخستین گروه اسکیت بازان اعزامی ایران در رشته اسکیت سرعت در دو بخش آقایان و بانوان تا ساعاتی دیگر در پیست شهر لی شویی به مصاف حریفان آسیایی خود می روند. این رقابت ها به وقت محلی از ۹ صبح آغاز و تا ساعت ۱۸ ادامه خواهد داشت.
  همچنین اسکیت بازان اسکیت هنری ایران نیز در نوبت صبح تمرین خواهند داشت و از ساعت ۱۳ کار خود را در این دوره از بازیها آغاز می کنند.

  در بخش تیمی نیز تیم اینلاین هاکی بانوان ایران در نخستین دیدار خود و از ساعت ۱۵ به مصاف هند خواهند رفت.

  نصیری در پایان خاطرنشان کرد:تمامی اسکیت بازان زیر نظر سرمربیان خارجی و مربیان داخلی در اردوهای مستمر و خوبی شرکت کرده و از آمادگی خوبی برخوردارند. امیدوارم با تلاش تمامی ملی پوشان در رشته های مختلف اسکیت ، شاهد موفقیت و کسب مدال های رنگارنگ باشیم.

  منبع: باشگاه خبرنگاران
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.