• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , سیاسی » جعفرزاده: نظرکلی فراکسیون به ۲ وزیر پیشنهادی مثبت است
  کد خبر : 1927074

  در تشریح نشست فراکسیون مستقلان ولایی با سلطانی‌فر و امیری

  جعفرزاده: نظرکلی فراکسیون به ۲ وزیر پیشنهادی مثبت است

  عضو هیأت رئیسه فراکسیون مستقلان ولایی مجلس گفت: با برگزاری جلسه امروز صبح با سلطانی‌فر و صالحی امیری نظرکلی فراکسیون نسبت به این دو وزیر پیشنهادی مثبت ارزیابی می‌شود. غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی نماینده مردم رشت و عضو هیأت رئیسه فراکسیون مستقلان ولایی مجلس شورای اسلامی در تشریح نشست امروز صبح فراکسیون متبوعش با دو وزرای…

  عضو هیأت رئیسه فراکسیون مستقلان ولایی مجلس گفت: با برگزاری جلسه امروز صبح با سلطانی‌فر و صالحی امیری نظرکلی فراکسیون نسبت به این دو وزیر پیشنهادی مثبت ارزیابی می‌شود.

  ۲۰
  غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی نماینده مردم رشت و عضو هیأت رئیسه فراکسیون مستقلان ولایی مجلس شورای اسلامی در تشریح نشست امروز صبح فراکسیون متبوعش با دو وزرای پیشنهادی (صالحی امیری و سلطانی فر)، اظهار داشت: جلسه امروز با حضور اعضا و دو وزیر پیشنهادی برگزار شد.

  وی افزود: در این جلسه بیش از یکصد نفر از نمایندگان مستقل با مشی اعتدال حضور داشتند که دو وزرای پیشنهادی برنامه‌های خود را ارائه و توضیحاتی در این رابطه به نمایندگان دادند.

  عضو هیأت رئیسه فراکسیون مستقلان ولایی مجلس با بیان اینکه نشست امروز بسیار خوب و مطلوب بود، تصریح کرد: نمایندگان نهایت همراهی را با دو وزرای پیشنهادی در مجلس داشتند که نقد و انتقادات خود را هم در این زمینه مطرح کردند که در نهایت با توضیحات وزرای پیشنهادی رفع شد.

  جعفرزاده با بیان اینکه هنوز رأی‌گیری کلی در فراکسیون مستقلان ولایی برای سه وزیر پیشنهادی هنوز صورت نگرفته است، گفت: نظر جمعی و کلی فراکسیون نسبت به دو وزرای پیشنهادی که امروز در جلسه حضور یافتند، مثبت است ولی باید جلسه‌ای که فردا با حضور دانش‌آشتیانی نیز برگزار می‌شود مورد بررسی قرار گیرد تا فراکسیون بتواند یک جمع‌بندی کلی نسبت به سه وزیر پیشنهادی از سوی دولت داشته باشد.

  منبع: فارس

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.