• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , سیاسی , مطالب برگزیده سایت » لغو معافیت حوزه‌های علمیه از پرداخت هزینه‌های حق انشعاب آب، برق، گاز و فاضلاب
  کد خبر : 1927017

  با موافقت نمایندگان صورت گرفت؛

  لغو معافیت حوزه‌های علمیه از پرداخت هزینه‌های حق انشعاب آب، برق، گاز و فاضلاب

  با موافقت نمایندگان، فضاهای آموزشی، پژوهشی و اداری حوزه‌های علمیه تنها از پرداخت عوارض ساخت‌وساز معاف شدند. نمایندگان در صحن علنی امروز (سه شنبه ۴ آبان ماه) در جریان بررسی و اصلاح تعدادی از مواد اعاده شده لایحه احکام دائمی برنامه‌های توسعه کشور از سوی شورای نگهبان جز ۱ بند الحاقی ۲ ماده ۴۱ را…

  با موافقت نمایندگان، فضاهای آموزشی، پژوهشی و اداری حوزه‌های علمیه تنها از پرداخت عوارض ساخت‌وساز معاف شدند.

  ۳۷

  نمایندگان در صحن علنی امروز (سه شنبه ۴ آبان ماه) در جریان بررسی و اصلاح تعدادی از مواد اعاده شده لایحه احکام دائمی برنامه‌های توسعه کشور از سوی شورای نگهبان جز ۱ بند الحاقی ۲ ماده ۴۱ را اصلاح و تصویب کردند.

  براین اساس فضاهای آموزشی، پژوهشی، اداری، حوزه‌های علمیه از پرداخت تنها عوارض ساخت و ساز معاف شدند و عوارض مربوطه از محل اعتبارات طرح‌های تملک دارایی‌های سرمایه‌ای مربوط به دستگاه‌های اجرایی ذیربط پرداخت می‌شود.

  گفتنی است پیش از این مجلس تصویب کرده بود که فضاهای آموزشی، پژوهشی و اداری حوزه‌های علمیه از پرداخت هزینه‌های حق انشعاب آب، برق، گاز و فاضلاب هم معاف باشند که شورای نگهبان نسبت به آن ایراد اصل ۷۵ را گرفت لذا در اصلاح این لایحه حذف شد.

  منبع : باشگاه خبرنگاران

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.