• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اقتصادی » استقبال عراقی ها از مرغ ایرانی/افزایش صادرات درآستانه اربعین حسینی
  کد خبر : 1926996

  استقبال عراقی ها از مرغ ایرانی/افزایش صادرات درآستانه اربعین حسینی

  مدیر عامل اتحادیه مرغداران گوشتی گفت: با توجه به نزدیک بودن ایام اربعین حسینی و ازدیاد زائر، استقبال برای خرید مرغ ایرانی از سوی عراق افزایش یافته است. عظیم‌حجت مدیرعامل اتحادیه مرغداران گوشتی با توجه به نزدیک بودن ایام اربعین حسینی و ازدیاد زائر، استقبال برای خرید مرغ ایرانی از سوی عراق افزایش یافته است….

  مدیر عامل اتحادیه مرغداران گوشتی گفت: با توجه به نزدیک بودن ایام اربعین حسینی و ازدیاد زائر، استقبال برای خرید مرغ ایرانی از سوی عراق افزایش یافته است.

  ۴
  عظیم‌حجت مدیرعامل اتحادیه مرغداران گوشتی با توجه به نزدیک بودن ایام اربعین حسینی و ازدیاد زائر، استقبال برای خرید مرغ ایرانی از سوی عراق افزایش یافته است.

  وی در ادامه افزود:میزان صادرات برای مرغ های سایز (مرغ های با سایز یکسان و در حدود ۱.۵ کیلوگرم) در چند ماه نخست سال جاری به طور متوسط روزانه ۸ هزار تن به بازارهای هدف صادر شده است.

  حجت در خصوص متوسط نرخ مرغ زنده در محل تولید را ۴ هزار و ۴۰۰ الی ۴ هزار و ۵۰۰ تومان اعلام و اظهار داشت: نرخ مرغ آماده به طبخ برای مصرف کننده ۶ هزار و ۸۰۰ الی ۷ هزار تومان است و پیش بینی می شود تا دو هفته آینده دامنه قیمت ها تغییر محسوسی نداشته باشد.

  مدیر عامل اتحادیه مرغداران گوشتی در پایان تصریح کرد: با توجه به اینکه هزینه مصرف سوخت در فصول سرد سال برای تولیدکنندگان این صنعت موجب ضرردهی آنها می شود، در خلال یک ماه گذشته جوجه ریزی بسیار بالایی در سطح کشور داشته ایم و باید عنوان داشت که قیمت های فعلی هم به نفع مصرف کنندگان و هم مشتریان است.

  منبع : باشگاه خبرنگاران

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.