• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , مطالب برگزیده سایت » فرهنگیان حق دارند از تمام اتفاقات مالی و سرمایه‌گذاری صندوق ذخیره مطلع باشند
  کد خبر : 1926893

  مدیرعامل مؤسسه صندوق ذخیره فرهنگیان:

  فرهنگیان حق دارند از تمام اتفاقات مالی و سرمایه‌گذاری صندوق ذخیره مطلع باشند

  مدیرعامل مؤسسه صندوق ذخیره فرهنگیان گفت: فرهنگیان به عنوان اعضای این صندوق حق دارند از تمامی اتفاقات مالی، سرمایه‌گذاری و سودآوری که در مؤسسه اتفاق می‌افتد به طور کامل اطلاع داشته باشند. علیرضا ناصری مدیر عامل مؤسسه صندوق ذخیره فرهنگیان، یکی از اولویت‌های خود را شفاف‌سازی فعالیت‌های این مؤسسه عنوان کرد و گفت: فرهنگیان یکی…

  مدیرعامل مؤسسه صندوق ذخیره فرهنگیان گفت: فرهنگیان به عنوان اعضای این صندوق حق دارند از تمامی اتفاقات مالی، سرمایه‌گذاری و سودآوری که در مؤسسه اتفاق می‌افتد به طور کامل اطلاع داشته باشند.

  ۷۷
  علیرضا ناصری مدیر عامل مؤسسه صندوق ذخیره فرهنگیان، یکی از اولویت‌های خود را شفاف‌سازی فعالیت‌های این مؤسسه عنوان کرد و گفت: فرهنگیان یکی از فرهیخته‌ترین اقشار جامعه هستند و به عنوان اعضای صندوق ذخیره فرهنگیان حق دارند از تمامی اتفاقات مالی، سرمایه‌گذاری و سودآوری که در موسسه اتفاق می‌افتد به طور کامل اطلاع داشته باشند.

  وی ادامه داد: مؤسسه صندوق ذخیره فرهنگیان، این حق را به رسمیت شناخته و اطلاعات روزآمد را تا جایی که به بعضی قراردادها و فعالیت‌های تجاری لطمه‌ای وارد نمی‌کند، در معرض دید اعضای مؤسسه و افکار عمومی قرار می‌دهد.

  ناصری افزود: از این رو استراتژی اطلاع‌رسانی فعالیت‌ها به طور جدی در دستور کار قرار می‌گیرد و هدف آن، معرفی مؤسسه به تمامی فرهنگیان عضو در سراسر کشور خواهد بود.

  وی با اشاره به اینکه ٢١ سال فعالیت مؤسسه و پشتیبانی فرهنگیان از این مجموعه نشان دهنده اعتماد معلمان است، تصریح کرد: البته این بدان معنی نیست که سهامداران مؤسسه نتوانند نسبت به عملکرد مدیران مؤسسه انتقاد کنند بلکه پاسخگویی به فرهنگیان یکی از اولویت‌ها خواهد بود.

  مدیر عامل صندوق ذخیره فرهنگیان در مورد تحقیق و تفحص از این مؤسسه گفت: تحقیق و تفحص حق قانونی نمایندگان مجلس شورای اسلامی است و در راستای شفاف‌سازی فعالیت‌های صندوق و صیانت از منافع فرهنگیان، همکاری کامل با هیأت تحقیق و تفحص مجلس شورای اسلامی را وظیفه خود می‌دانیم.

  ناصری همچنین ضمن تقدیر از فعالیت رسانه‌ها و بازتاب اخبار و موفقیت‌های مؤسسه، به نقش بی‌بدیل خبرگزاری‌ها، روزنامه‌ها و صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران در امر اطلاع رسانی و شفاف‌سازی اشاره کرد و یادآور شد: جایی که پای منافع فرهنگیان در میان باشد رسانه‌ها باید با حساسیت بیشتری موضوع را دنبال کنند و منافع فرهنگیان و همچنین اخلاق رسانه‌ای را فدای منافع و اغراض عده‌ای خاص قرار ندهند.

  وی افزود: از نظر من رسانه‌ها باید به عنوان یک فرصت بی‌نظیر برای اطلاع‌رسانی و شفاف‌سازی در نظر گرفته شوند که البته وظیفه نظارت بر فعالیت‌های مؤسسه را نیز از طرف فرهنگیان و افکار عمومی برعهده خواهند داشت.

  ناصری تصریح کرد: انتظار ما این است که رسانه‌ها ضمن انتقاد از کاستی‌ها و مشکلات صندوق ذخیره فرهنگیان، موفقیت‌ها و پیشرفت‌های واقعی مؤسسه را نیز به جامعه فرهنگیان منعکس کنند تا امید را در دل آنها زنده کنند؛ وظیفه ما انعکاس واقعیت‌هاست، اگر بخش اندکی از این واقعیت‌ها کاستی‌هایی است که با حساسیت به آن پرداخته شده است باید به بخش بزرگتر این واقعیت‌ها که خدمات این مؤسسه بزرگ اقتصادی به جامعه فرهیخته فرهنگیان است نیز پرداخته شود.

  مدیرعامل مؤسسه صندوق ذخیره فرهنگیان ضمن تقدیر از تلاش نهادهای نظارتی به واسطه نقش پررنگ و تأثیرگذارشان در حراست از دارایی های و منافع فرهنگیان عضو مؤسسه گفت: نهادهای نظارتی به وظایف خود واقف بوده و به طور حتم هر پرونده‌ای را تا زمان رسیدن به نتیجه دنبال کرده و سر سوزنی از منافع فرهنگیان نخواهند گذشت.

  وی در پایان یادآور شد: بنابراین مدیران موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان بدون تأثیرپذیری از حواشی ایجاد شده طی ماه‌های اخیر به فعالیت‌های اقتصادی در مؤسسه و شرکت‌های تابعه به صورت بی وقفه ادامه خواهند داد و از نمایندگان مجلس شورای اسلامی و اصحاب رسانه نیز خواهشمندیم که در این مسیر به یاری ما بیایند زیرا هدف اصلی ما باید کسب سودآوری و ارزش افزوده برای فرهنگیان و ارائه خدمات شایسته به این عزیزان باشد.

  منبع : فارس

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.