• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی » خبر زنده بودن یک زائر فاجعه منا کذب است
  کد خبر : 1926851

  سازمان حج و زیارت:

  خبر زنده بودن یک زائر فاجعه منا کذب است

  سازمان حج و زیارت خبری مبنی بر زنده بودن یکی از شهدای منا را تکذیب کرد. سازمان حج و زیارت خبر درج شده در برخی رسانه‌ها مبنی بر زنده بودن یکی از شهدای منا را تکذیب کرد. سازمان حج و زیارت با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد که به دنبال انتشار خبری مبهم توسط برخی رسانه‌ها…

  سازمان حج و زیارت خبری مبنی بر زنده بودن یکی از شهدای منا را تکذیب کرد.

  ۲۲
  سازمان حج و زیارت خبر درج شده در برخی رسانه‌ها مبنی بر زنده بودن یکی از شهدای منا را تکذیب کرد.

  سازمان حج و زیارت با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد که به دنبال انتشار خبری مبهم توسط برخی رسانه‌ها مبنی بر زنده بودن یک زائر بدون ذکر نام از شهیدان فاجعه منا که قبلا به‌ عنوان شهید اعلام شده بود، تصریح کرد: چنین خبری اساسا صحت ندارد و اینکه فردی در آن برهه به کشور نامعلومی انتقال یابد و بعد از خروج از حالت کما و بدست آوردن حافظه‌اش اعلام کند که ایرانی است، بکلی ساختگی می‌باشد.

  سازمان حج و زیارت در این اطلاعیه همچنین اعلام کرده است که این خبر در آستانه موج سفرهای زیارتی اربعین به نظر می‌رسد این خبر هدفدار تنظیم شده و از عموم مردم بویژه اصحاب رسانه تقاضا می‌شود از بیان و تکرار و نشر اینگونه مجعولات پرهیز کند.

  در پایان این اطلاعیه آمده است: کلیه پیکرهای مطهر شهدای منا پس از شناسایی به کشورمان انتقال داده شده و تعدادی از پیکرهای این عزیزان نیز در مقبره الشهدای مکه مکرمه به خاک سپرده شده‌اند.

  منبع : فارس

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.