• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی » تهمت زنندگان به شهرداری جبران مافات کنند
  کد خبر : 1926825

  ذاکری مطرح کرد:

  تهمت زنندگان به شهرداری جبران مافات کنند

  رئیس شورای اطلاع رسانی شهرداری تهران با اشاره به سخنان روز یکشنبه سخنگوی دستگاه قضایی خواستار واکنش کسانی شد که بدون وجود اسناد متقن و صرفا بر اساس ادعاهای یک سایت خبری به اظهار نظر و متهم کردن شهرداری تهران پرداختند. مهدی ذاکری رئیس شورای اطلاع رسانی شهرداری تهران اظهار داشت: حجت الاسلام و المسلمین…

  رئیس شورای اطلاع رسانی شهرداری تهران با اشاره به سخنان روز یکشنبه سخنگوی دستگاه قضایی خواستار واکنش کسانی شد که بدون وجود اسناد متقن و صرفا بر اساس ادعاهای یک سایت خبری به اظهار نظر و متهم کردن شهرداری تهران پرداختند.

  ۱۳

  مهدی ذاکری رئیس شورای اطلاع رسانی شهرداری تهران اظهار داشت: حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژه ای در نشست خبری روز یکشنبه خود به صراحت بر محرمانه بودن گزارش ابتدایی سازمان بازرسی تأکید و با مقدماتی بودن آن خواستار عدم پیش‌داوری در این‌باره شد و این در حالی است که متأسفانه برخی رسانه ها و افراد، نادانسته ادعای یک سایت خبری را مبنای تخریب شهرداری، شورای شهر و شخص شهردار تهران قرار دادند.

  مدیر عامل موسسه همشهری افزود: نکته مهم دیگری که رسانه های یک جریان خاص بر روی آن مانور داده بودند، شکایت شخصی قالیباف از این سایت بود که با سخنان روشنگرانه حجت الاسلام اژه ای معلوم شد دلیل بازداشت مدیر مسئول این سایت به خاطر انتشار اسناد و اوراق مقدماتی کارشناس سازمان بازرسی است که به طور طبیعی فارغ از محتویات و مندرجات آن اقدامی غیر قانونی است و موضوع شکایت شهردار تهران اساسا مطرح نیست.

  وی در پایان تأکید کرد: در این مدت تهمت ها و حملات ناجوانمردانه ای به مدیریت شهری تهران شد که علت آن بی توجهی عده ای از صاحبان تریبون و رسانه بود که امید است با سخنان روز یکشنبه سخنگوی محترم دستگاه قضا، فضای لازم برای جبران مافات فراهم شده باشد.

  منبع : باشگاه خبرنگاران

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.