• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » بین الملل » افزايش آمار خودکشي کهنه سربازان امريکايي
  کد خبر : 192679

  افزايش آمار خودکشي کهنه سربازان امريکايي

  افزايش آمار خودکشي کهنه سربازان امريکاييReviewed by Aryan on Dec 9Rating: آلن رولند روز پنج شنبه (۱۷ آذر) در گفت‌وگو با بخش امريکاي وب سايت پرس تي‌وي گفت، در هر ۸۰ دقيقه، يک کهنه سرباز جنگ‌هاي عراق و افغانستان در امريکا اقدام به خودکشي مي‌کند. وي گفت، تنها در سال ۲۰۰۹، يک هزار و ۸۶۸…

  افزايش آمار خودکشي کهنه سربازان امريکاييReviewed by Aryan on Dec 9Rating:

  آلن رولند روز پنج شنبه (۱۷ آذر) در گفت‌وگو با بخش امريکاي وب سايت پرس تي‌وي گفت، در هر ۸۰ دقيقه، يک کهنه سرباز جنگ‌هاي عراق و افغانستان در امريکا اقدام به خودکشي مي‌کند.

  وي گفت، تنها در سال ۲۰۰۹، يک هزار و ۸۶۸ کهنه سرباز امريکايي اقدام به خودکشي کردند که اين رقم از تلفات نظامي امريکا در اين دو جنگ بيشتر است.

  رولند در مقاله‌اي تحت عنوان “جنگ‌هاي ناعادلانه امريکا، افزايش خودکشي کهنه سربازان” مي‌نويسد، کهنه سربازاني که آموزش ديده‌اند تا غيرنظاميان را در شرايط ناعادلانه بکشند، اکنون براي آرامش از مواد مخدر استفاده مي کنند و به محض بازگشت به موطن‌ خود، گزينه و شرايط مناسبي براي ادامه زندگي‌شان نمي‌يابند.

  وي تصريح کرد، مشکلاتي نظير اختلالات ناشي از استرس پس از حادثه، فريادي خاموش است که هرگز شنيده نمي‌شود اما از سوي کهنه سربازان تجربه شده است.

  روانشناسان مي‌گويند، حضور طولاني‌مدت در افغانستان و عراق و اعزام چندباره سربازان به اين دو کشور از عوامل عمده اختلالات رواني در ميان نظاميان امريکايي است.

  مواردي چون اقدام به خودکشي، انزوا، اعتياد، اضطراب، افسردگي و از هم پاشيدگي نظام خانواده از پيامدهاي فشارهاي ناشي از شرکت در جنگ به شمار مي‌آيند.

  همچنين بنا بر اعلام اداره کار امريکا، حدود ۱۲ درصد از کهنه سربازان امريکايي بي‌کار هستند که اين رقم از متوسط آمار بيکاري‌ کل کشور که نه درصد اعلام شده، بيشتر است.

  سازمان امور کهنه سربازان امريکايي در مرداد ماه اعلام کرد، بيش از ۱۰ هزار و ۵۰۰ کهنه سرباز يا در خيابان‌ها و يا در خانه‌هاي موقت زندگي کرده يا از بن‌هاي کمکي فدرال براي پرداخت اجاره‌خانه استفاده مي‌کنند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.