• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار پربازدید , اقتصادی » رکوردشکنی تاریخی ایرلاین‌ها در تأخیرات پروازی/ هما صدرنشین شهریورماه
  کد خبر : 1926737

  رکوردشکنی تاریخی ایرلاین‌ها در تأخیرات پروازی/ هما صدرنشین شهریورماه

    آمار سازمان هواپیمایی نشان می‌دهد در شهریور ماه ایرلاین‌های داخلی با ثبت ۵۶درصد تأخیرات پروازی رکوردی تاریخی از خود به جای گذاشتند، در ماه یادشده ایران‌ایر صدرنشین ایرلاین‌های ایرانی در تأخیرات پروازی شد. به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری ایران ویج،  بررسی آمار سازمان هواپیمایی کشوری حاکی از آن است که در شهریور امسال ۱۴…

   ۱۲۲۴۱۰۴۵۱۷۵۸۵۷۳۴۲۳۳۴

  آمار سازمان هواپیمایی نشان می‌دهد در شهریور ماه ایرلاین‌های داخلی با ثبت ۵۶درصد تأخیرات پروازی رکوردی تاریخی از خود به جای گذاشتند، در ماه یادشده ایران‌ایر صدرنشین ایرلاین‌های ایرانی در تأخیرات پروازی شد.

  به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری ایران ویج،  بررسی آمار سازمان هواپیمایی کشوری حاکی از آن است که در شهریور امسال ۱۴ ایرلاین داخلی ۶۰۲۱ پرواز انجام دادند که از این میزان ۳۳۸۸ پرواز یعنی بیش از ۵۶ درصد با تأخیر انجام شده است.

  بر اساس آمار سازمان هواپیمایی کشوری، ایران‌ایر طبق معمول بیشترین تأخیر پروازی را در آخرین ماه تابستان ثبت کرد. این شرکت در  شهریورماه ۷۱۲ پرواز را انجام داد که سهم پروازهای تأخیردار آن ۶۶ درصد بود.

  هواپیمایی تابان و آسمان نیز هر کدام با ۶۴ درصد به‌طور مشترک رتبه دوم بیشترین تأخیرات پروازی را به خود اختصاص دادند. پس از این دو ایرلاین،‌ ایران‌ایرتور با ۶۳ درصد در رتبه سوم قرار گرفته است.

  هواپیمایی معراج، نفت، آتا ایر، زاگرس، کیش‌ایر، اترک ایر، کاسپین، ماهان،‌ قشم ایر و پویا ایر به‌ترتیب با ۶۲ درصد، ۶۱، ۵۵، ۵۴، ۵۱، ۵۰، ۴۹، ۴۳ و ۳۳ درصد تأخیر در رده‌های بعدی لیست تأخیرات پروازی شهریورماه قرار دارند.

  بر اساس آمار سازمان هواپیمایی در شهریور ماه آسمان با ۸۹۰ پرواز بیشترین سهم پروازی را به خود اختصاص داد. ایران ایر، ماهان و زاگرس نیز به‌ترتیب ۷۱۲ پرواز، ۶۷۴ و ۶۴۳ پرواز انجام دادند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.