• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار پربازدید , اقتصادی » تولید فولاد ایران از ۱۳ میلیون تن گذشت
  کد خبر : 1926731

  تولید فولاد ایران از ۱۳ میلیون تن گذشت

   تولید فولاد ایران در ۹ ماهه نخست سال جاری میلادی ۸ درصد رشد کرد و به ۱۳ میلیون ۲۱۰ هزار تن رسید. به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری ایران ویج، انجمن جهانی آهن و فولاد در جدیدترین گزارش خود از رشد ۸ درصدی تولید فولاد ایران در ۹ ماهه نخست سال جاری میلادی خبر داد. بر…

  ۳۰۲۱۶۱۴۱۹۱۲۹۵۳۵۳۰۶۴

   تولید فولاد ایران در ۹ ماهه نخست سال جاری میلادی ۸ درصد رشد کرد و به ۱۳ میلیون ۲۱۰ هزار تن رسید.

  به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری ایران ویج، انجمن جهانی آهن و فولاد در جدیدترین گزارش خود از رشد ۸ درصدی تولید فولاد ایران در ۹ ماهه نخست سال جاری میلادی خبر داد.

  بر اساس این گزارش تولید فولاد ایران که در ماه های ژانویه تا سپتامبر ۲۰۱۵ بالغ بر ۱۲.۲۳۱ میلیون تن اعلام شده بود در مدت مشابه سال جاری میلادی به ۱۳.۲۱ میلیون تن افزایش یافته است.

  افزایش ۸ درصدی تولید فولاد ایران در ۹ ماهه ۲۰۱۶ در حالی است که تولید فولاد جهان در این مدت با افت ۰.۵ درصدی مواجه شده و به ۱۱۹۷ میلیون تن رسیده است.

  تولید فولاد منطقه خاورمیانه نیز در ۹ ماهه نخست ۲۰۱۶ با افت ۰.۸ درصدی مواجه شده و به ۲۰.۷۳۶ میلیون تن رسیده است. ۶۳ درصد فولاد تولیدی خاورمیانه در این مدت در ایران تولید شده است.

  تولید فولاد عربستان در ماه های ژانویه تا سپتامبر امسال با افت ۲۰.۸ درصدی مواجه شده و به ۴.۴۶۷ میلیون تن رسیده است. تولید فولاد قطر نیز ۱۱.۲ درصد افت داشته و به ۱.۹۸۸ میلیون تن رسیده است.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.