• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی » نامه اعضای شورای فرهنگی اجتماعی زنان به رئیس جمهور
  کد خبر : 1926540

  نامه اعضای شورای فرهنگی اجتماعی زنان به رئیس جمهور

  رئیس بسیج جامعه زنان گفت: اعضای حاضر در جلسه انتخابات شورای فرهنگی اجتماعی زنان در نامه‌ای به رئیس جمهور تأکید کردند که این انتخابات کاملاً قانونی بوده و هیچگونه خدشه‌ای بر ان وارد نیست. مینو اصلانی گفت: پس از برگزاری انتخابات ریاست شورای فرهنگی اجتماعی زنان و اعتراض‌های صورت گرفته از سوی معاون رئیس جمهور…

  رئیس بسیج جامعه زنان گفت: اعضای حاضر در جلسه انتخابات شورای فرهنگی اجتماعی زنان در نامه‌ای به رئیس جمهور تأکید کردند که این انتخابات کاملاً قانونی بوده و هیچگونه خدشه‌ای بر ان وارد نیست.

  ۲۲
  مینو اصلانی گفت: پس از برگزاری انتخابات ریاست شورای فرهنگی اجتماعی زنان و اعتراض‌های صورت گرفته از سوی معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده، اعضای حاضر در جلسه نامه‌ای را برای رئیس جمهور و رئیس شورای عالی انقلاب فرهنگی نوشتیم.

  وی ادامه داد: در این نامه تصریح شده است که مراحل و فرآیندهای قانونی لازم برای برگزاری این انتخابات طی شده بود و اعضای حاضر در جلسه از وقت سازمانی خود گذاشتند تا در این جلسه حاضر شوند، اما در شورای عالی انقلاب فرهنگی تصمیم گرفته شد این انتخابات در یک شورای سه نفره بررسی شود و نتیجه آن گزارش در شورا ارائه شود.

  رئیس بسیج جامعه زنان افزود: ما همچنان تأکید داریم که این آرا قانونی بوده و هیچگونه خدشه‌ای بر سیر قانونی آن وارد نیست و اعضا برای حضور در جلسه و دادن رأی وجاهت قانونی داشتند، همچنان مطالبه ما این است که این رأی گیری قانونی است.

  انتخابات شورای فرهنگی اجتماعی زنان اوایل شهریور برگزار شد و پس از اعلام نتیجه زهرا آیت اللهی و زهرا راستی به عنوان منتخبان انتخابات به دبیرخانه شورا معرفی شدند که این نتیجه خوشایند معاون امور زنان رئیس جمهور و اصلاح طلبان نبود و همانگونه که در آن جلسه مولاوردی مطرح کرده بود که در صورتیکه فرد مورد نظر از صندوق خارج نشود جلسه به رسمیت شناخته نخواهد شد هم اکنون تلاش دارند تا صحت آرای به دست آمده را زیر سؤال ببرند.

  منبع : فارس

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.