• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , ورزشی » رسیدگی به پرونده شکایت باشگاه نفت از بیرانوند در کمیته انضباطی
  کد خبر : 1926403

  رسیدگی به پرونده شکایت باشگاه نفت از بیرانوند در کمیته انضباطی

    به گزارش ایران ویج، جلسه رسیدگی به پرونده شکایت باشگاه نفت از بیرانوند با حضور نماینده حقوقی باشگاه نفت تهران،اعضای کمیته انضباطی و وکیل علیرضا بیرانوند برگزار شد. باشگاه نفت تهران مدعی است که ۵۴۰ میلیون تومان از مبلغ قرارداد بیرانوند باقی مانده است اما وکیل بیرانوند ادعا کرده موکلش ۱ میلیارد و هشتاد…

  پرونده شکایت باشگاه نفت از بیرانوند در کمیته انضباطی

   

  به گزارش ایران ویج، جلسه رسیدگی به پرونده شکایت باشگاه نفت از بیرانوند با حضور نماینده حقوقی باشگاه نفت تهران،اعضای کمیته انضباطی و وکیل علیرضا بیرانوند برگزار شد.

  باشگاه نفت تهران مدعی است که ۵۴۰ میلیون تومان از مبلغ قرارداد بیرانوند باقی مانده است اما وکیل بیرانوند ادعا کرده موکلش ۱ میلیارد و هشتاد میلیون تومان از باشگاه نفت طلب دارد.

  علاوه بر بررسی اختلاف مالی در جلسه امروز کمیته انضباطی مسائلی همچون فسخ قرارداد غیر قانونی بیرانوند در زمان مدیریت قنبرزاده و مصاحبه های این دروازه بان علیه مالک باشگاه نفت مورد بحث حاضران قرار گرفت.

  سلیمانی وکیل بیرانوند ضمن تایید این موضوع گفت : من امروز در کمیته انضباطی حاضر شدم و قرار است اعضای این کمیته چند روز دیگر رای صادر کنند. البته همچنان چند روز از مهلت کمیته انضباطی به نفتی ها برای پاسخگویی به شکایت بیرانوند باقی مانده است.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.