• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , سینما و تئاتر , فرهنگی و هنری » حضور در فیلم های سینمایی با انجام درخواست های جنسی یا پرداخت ۱۵۰ میلیون!
  کد خبر : 1926387

  حضور در فیلم های سینمایی با انجام درخواست های جنسی یا پرداخت ۱۵۰ میلیون!

  شاید عجیب به نظر برسد اما عده ای برای حضور در یک فیلم سینمایی حاضر به پرداخت ۱۵۰ میلیون تومان و یا حتی انجام درخواست های جنسی می شوند! نقشها را در فیلمها می فروشند به قیمت گزاف یا درخواست های غیر اخلاقی آیا واقعا نقش‌ها در فیلمها خرید و فروش می‌شود؟ اگر خرید و…

  حضور در فیلم های سینمایی

  شاید عجیب به نظر برسد اما عده ای برای حضور در یک فیلم سینمایی حاضر به پرداخت ۱۵۰ میلیون تومان و یا حتی انجام درخواست های جنسی می شوند!

  نقشها را در فیلمها می فروشند به قیمت گزاف یا درخواست های غیر اخلاقی

  آیا واقعا نقش‌ها در فیلمها خرید و فروش می‌شود؟ اگر خرید و فروش می‌شود به چه قیمتی است؟

  خیلی‌ها می‌گویند مثل روز روشن است که نقش‌ها را هم می‌خرند و هم می‌فروشند اما چون قراردادی نوشته نمی‌شود و صرفا پرداخت پول و دریافت یک نقش مناسب در میان است، ثابت کردنش کار هرکسی نیست. اما تا آنجا که ما بررسی کردیم قیمت یک نقش خوب حدود ۱۵۰ میلیون است.

  البته گاهی برای نقش‌های استثنایی قیمت‌ها بسیار بالاتر و حتی نجومی می‌شوند. مدیر یک آموزشگاه بازیگری درباره نقش اول شدن به هنرجویش وعده می‌دهد: اگر قیافه‌ات بهتر بود دستم بازتر می‌شد، اما با این چهره‌ باید خرج کنی. اگر نقش اول می‌خواهی ۱۵۰ میلیون تومان! اما تضمین می‌کنم نقش ات خوب باشد!

  علاقه‌مندان بازیگری بعضا گول حرف‌های خوش آب و رنگ را می‌خورند و از هر راهی برای رفتن به سینما استفاده می‌کنند و اینجاست که پای سودجویان و فرصت طلبان به میدان بازیگرسازی! باز می‌شود.

  گاهی درخواست‌های جنسی به جای یک نقش کوتاه؛ گاهی پول زیاد و گاهی هم هر دو!

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.