• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , حوادث » سارق اینترنتی به خواهرش هم رحم نکرد
  کد خبر : 1926333

  سارق اینترنتی به خواهرش هم رحم نکرد

  برادر ۴۷ ساله ای که هنگام بستری شدن خواهرش در بیمارستان، از حساب بانکی وی ۷۶ میلیون ریال سرقت کرده بود، توسط پلیس فتا سمنان شناسایی و دستگیر شد.  رئیس پلیس فتای استان سمنان اظهار داشت: خانمی اهل سمنان و ساکن “سوئد” که مدتی است برای دیدار بستگانش به ایران آمده، با مراجعه به پلیس…

  برادر ۴۷ ساله ای که هنگام بستری شدن خواهرش در بیمارستان، از حساب بانکی وی ۷۶ میلیون ریال سرقت کرده بود، توسط پلیس فتا سمنان شناسایی و دستگیر شد.

  ۶۰

   رئیس پلیس فتای استان سمنان اظهار داشت: خانمی اهل سمنان و ساکن “سوئد” که مدتی است برای دیدار بستگانش به ایران آمده، با مراجعه به پلیس فتا از برداشت غیرقانونی مبلغ ۷۶ میلیون ریال از حساب بانکی اش‌ خبر داد و اعلام شکایت کرد.

  سرهنگ “سیدعلی میراحمدی” افزود: شاکی ۶۹ ساله این پرونده مدعی بود که این مبلغ به صورت اینترنتی از حساب بانکی وی خارج شده که رسیدگی سریع به موضوع در دستور کار مأموران پلیس فتا قرار گرفت.

  وی به شناسایی فردی ۴۷ ساله که مبلغ مورد نظر یکجا به حسابش واریز شده بود، اشاره و خاطرنشان کرد: با هماهنگی قاضی پرونده متهم به پلیس فتا دعوت شد.

  به گفته این مسئول انتظامی، در بررسی کامل‌تر موضوع مشخص شد، متهم ۴۷ ساله برادر شاکی است و در زمانی که خواهرش بیمار شده و در بیمارستان سمنان بستری بوده است، برای تسویه حساب بیمارستان کارت بانکی شاکی و رمز آن را در اختیار می گیرد.

  میراحمدی ادامه داد: متهم از این فرصت استفاده کرده و با تعیین رمز دوم، پس از مدتی مبلغ ۷۶ میلیون ریال از حساب بانکی شاکی برداشت می کند.

  رئیس پلیس فتای استان سمنان انگیزه این سارق اینترنتی را مشکلات مالی عنوان و به عموم شهروندان توصیه کرد: کارت و اطلاعات بانکی خود را در اختیار دیگران قرار ندهید و با دقت در نگهداری از آنها از وقوع اینگونه جرایم جلوگیری کنید.

  منبع : باشگاه خبرنگاران

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.