• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , دانشگاه » فعالیت انجمن فارغ‌التحصیلان شریف همچنان در حالت تعلیق
  کد خبر : 1926327

  فعالیت انجمن فارغ‌التحصیلان شریف همچنان در حالت تعلیق

  رییس دانشگاه صنعتی شریف از آخرین وضعیت انجمن فارغ التحصیلان و دخیل نبودن دانشگاه و وزیر علوم در انتشار عکس سرکرده منافقان خبر داد. محمود فتوحی فیروزآبادی رییس دانشگاه صنعتی شریف با اشاره به آخرین وضعیت انجمن فارغ التحصیلان بعد از انتشار عکس سرکرده منافقان در کتاب‌های خود گفت: انجمن فارغ التحصیلان در دانشگاه شریف،…

  رییس دانشگاه صنعتی شریف از آخرین وضعیت انجمن فارغ التحصیلان و دخیل نبودن دانشگاه و وزیر علوم در انتشار عکس سرکرده منافقان خبر داد.

  ۵۸

  محمود فتوحی فیروزآبادی رییس دانشگاه صنعتی شریف با اشاره به آخرین وضعیت انجمن فارغ التحصیلان بعد از انتشار عکس سرکرده منافقان در کتاب‌های خود گفت: انجمن فارغ التحصیلان در دانشگاه شریف، به عنوان یک سازمان مردم نهاد (NGO) هستند و فعالیتشان هیچ ارتباطی با دانشگاه ندارد.

  وی افزود: اگرچه بعد از در اختیار گذاشتن زمین و ساختمانی، آنها در داخل دانشگاه مستقر شدند، اما هیچوقت به گونه ای نبوده که دانشگاه صنعتی شریف بخواهد بر فعالیت‌های آنها مثل انتشار یا چاپ کتاب دخالت و نظارت داشته باشد.

  فتوحی فیروزآبادی اظهار داشت: این انجمن هر ساله کنفرانسی را به مناسبت چهلمین سال فارغ التحصیلی آن دوره خاص برگزار می کند و امسال هم چهلمین سال فارغ التحصیلی دوره هفتم (یعنی ورودی های سال ۱۳۵۱) بوده که متاسفانه بعد از چاپ کتاب شاهد اسم سرکرده منافقان به عنوان یکی از فارغ التحصیلان دوره بودیم.

  رییس دانشگاه صنعتی شریف بیان کرد: به محض اطلاع از این موضوع بلافاصله با دستور به حراست جلوی پخش کتابچه ها و حتی المقدور جمع کردن کتابچه های پخش شده گرفته شد و فعالیت انجمن فارغ التحصیلان به حالت تعلیق درآمد.

  وی با بیان اینکه فعالیت این انجمن کاملا مستقل همچنان در حال تعلیق است، عنوان کرد: انجمن فارغ التحصیلان هم اکنون هیچ فعالیتی در داخل دانشگاه ندارد و دانشگاه کار آنها را محکوم می کند.
  فتوحی فیروزآبادی با اشاره به اینکه فعالیت انجمن بصورت کاملا مستقل بوده است، بیان کرد: قائدتا مراجعی که مسئول رسیدگی و برخورد با این اقدام هستند (مانند مراجع قضایی) برخورد سختی را با فرد یا افراد خاصی خواهند داشت و آنها مجازات می شوند.

  به گفته وی، در جواب افرادی که محور بحث استیضاح وزیر علوم را در راستای انتشار عکس سرکرده منافقان در کتاب انجمن فارغ التحصیلان می دانند باید گفت، واقعا دانشگاه در این مسئله کوچکترین نقشی را نداشته که به واسطه آن بخواهند وزیر علوم را استیضاح کنند.

  منبع : باشگاه خبرنگاران

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.