• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , سیاسی » مطرح بودن نام “محمدعلی نجفی” برای حضور در شورای شهر و شهرداری
  کد خبر : 1926312

  مطرح بودن نام “محمدعلی نجفی” برای حضور در شورای شهر و شهرداری

    “سیدابوالفضل موسوی” عضو شورای مرکزی فراکسیون امید، با اشاره به وزرای پیشنهادی دولت برای سه وزارتخانه آموزش و پرورش، ورزش و جوانان و فرهنگ و ارشاد گفت: اعلام نام دانش آشتیانی برای تصدی وزارت آموزش و پرورش برای ما جای تعجب داشت زیرا در جلسه صبح فراکسیون نام نجفی مطرح بود. وی تصریح کرد:…

  "محمدعلی نجفی" برای حضور در شورای شهر و شهرداری

   

  “سیدابوالفضل موسوی” عضو شورای مرکزی فراکسیون امید، با اشاره به وزرای پیشنهادی دولت برای سه وزارتخانه آموزش و پرورش، ورزش و جوانان و فرهنگ و ارشاد گفت: اعلام نام دانش آشتیانی برای تصدی وزارت آموزش و پرورش برای ما جای تعجب داشت زیرا در جلسه صبح فراکسیون نام نجفی مطرح بود.

  وی تصریح کرد: با توجه به سابقه فعالیت نجفی در آموزش و پرورش وی امکان بالایی برای رای آوری در مجلس داشت.

  موسوی با بیان اینکه برخی مباحث پیرامون نجفی مطرح است، تاکید کرد: نام نجفی برای حضور در انتخابات شورای شهر و شهرداری مطرح است لذا وی نمی تواند وقت خود را صرف وزارت آموزش و پرورش کند، البته موضوع کسالت وی هم می تواند مزید بر علت باشد.

  نماینده مردم یزد ادامه داد: انتظار دولت این است که وزرای پیشنهادی رای اعتماد از مجلس دریافت کنند.

  عضو شورای مرکزی فراکسیون امید با اشاره به اینکه تغییر دو تن از وزرای اقتصادی هم در فراکسیون عنوان شده است، افزود: تغییر این دو وزیر اقتصادی در دولت یازدهم بعید است زیرا تغییر این سه وزیر هم در حال حاضر چالشی برای دولت است.

  موسوی درباره فضای مجلس نسبت به این سه وزیر پیشنهادی و نظر نمایندگان نسبت به آنها بیان داشت: سوال بسیار سختی است اما به هر حال دولت امیدوار به کسب رای اعتماد است.

  منبع: باشگاه خبرنگاران
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.