• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , توریسم و گردشگری , گردشگری مذهبی » سوء استفاده مراکز ثبت نام اربعین برای بیمه زائر
  کد خبر : 1926294

  سوء استفاده مراکز ثبت نام اربعین برای بیمه زائر

  برخی مراکز ثبت نام از زائران با سوءاستفاده از عشق و علاقه مردم جهت حضور در راهپیمایی اربعین، یک بیمه دیگری را به جای بیمه متولی اصلی و انحصاری زائران اربعین معرفی می‌کنند. برخی مراکز ثبت نام از زائرین اربعین از عشق و علاقه مردم به اهل بیت و سفر به عتبات عالیات سوءاستفاده می‌کنند….

  برخی مراکز ثبت نام از زائران با سوءاستفاده از عشق و علاقه مردم جهت حضور در راهپیمایی اربعین، یک بیمه دیگری را به جای بیمه متولی اصلی و انحصاری زائران اربعین معرفی می‌کنند.

  ۵۲
  برخی مراکز ثبت نام از زائرین اربعین از عشق و علاقه مردم به اهل بیت و سفر به عتبات عالیات سوءاستفاده می‌کنند.

  این مجریان، بیمه زائرین اربعین را بیمه رازی معرفی می‌کنند در حالی که طبق گفته سخنگوی ستاد مرکزی اربعین حسینی بیمه دانا به عنوان مجری بیمه زائران اربعین حسینی تعیین شده است.

  حمیدرضا گودرزی با بیان اینکه مبلغ بیمه دریافتی از زائران ۲۵۰ هزار ریال و مدت زمان پوشش بیمه‌ای یک ماه از اول تا پایان صفر است و اعتبار آن به محض خروج فرد بیمه شده از خاک ایران شروع می‌شود و با بازگشت به کشور پایان می‌یابد.

  تذکر به مجریان و دفاتر ثبت نام از زائرین و اصلاح این روند امری لازم و ضروری است که باید ستاد مرکزی اربعین باید با هوشمندی ویژه به این موضوع ورود کرده و دستور برخورد با خاطی‌ها را بدهد.

  منبع : فارس

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.