• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , ورزشی » ۱۲ وزنه بردار به المپیک اعزام می شوند
  کد خبر : 1926190

  ۱۲ وزنه بردار به المپیک اعزام می شوند

    علیرضا شیخ الاسلامی رییس کمیته پیشکسوتان در خصوص مسابقات جهانی پیشکسوتان آلمان گفت:مسابقات جهانی در آلمان با کیفیت بسیار بالا برگزار شد بطوریکه رکوردهای نفر اول مسابقات سال قبل در حد نفرات چهارم یا پنجم امسال بود. وی در خصوص اعزام تیم پیشکسوتان کشورمان به مسابقات جهانی تاکید کرد: تیم ملی وزنه برداری پیشکسوتان…

  12 وزنه بردار

   

  علیرضا شیخ الاسلامی رییس کمیته پیشکسوتان در خصوص مسابقات جهانی پیشکسوتان آلمان گفت:مسابقات جهانی در آلمان با کیفیت بسیار بالا برگزار شد بطوریکه رکوردهای نفر اول مسابقات سال قبل در حد نفرات چهارم یا پنجم امسال بود.

  وی در خصوص اعزام تیم پیشکسوتان کشورمان به مسابقات جهانی تاکید کرد: تیم ملی وزنه برداری پیشکسوتان کشورمان با ترکیبی ناقص به آلمان رفت. قبل اعزام تیم پیشکسوتان، سفارت آلمان به ۱۰ وزنه بردار اصلی تیم ویزا نداد تا تیم ما برای کسب امتیاز تیمی فقط ۳ وزنه بردار داشته باشد برهمین اساس نتوانستیم به مقام دلخواه دست یابیم. با بروز این مسائل تیم ما با دو مدال طلا و یک نقره در جایگاه دوازدهمی قرار گرفت. در صورتی که روسیه با۶ مدال طلا و ۱ مدال نقره قهرمان شد. آلمان ۶ مدال طلا و ۱ مدال برنز دوم و فرانسه با۵ مدال طلا و ۱ مدال برنز سوم شد.

  شیخ الاسلامی درادامه اظهار داشت: اگر این اتفاقات برای تیم ملی وزنه برداری پیشکسوتان رخ نمی داد ما می توانستیم با حضور تمامی قهرمانان و مدعیان عنوان دار خود که به مسابقات اعزام نشدند با ۷ مدال طلا به مقام قهرمانی دست یابیم.

  رییس کمیته پیشکسوتان در خصوص مبارزه با دوپینگ اضافه کرد: اعضای برگزاری مسابقات پیشکسوتان جهان در آلمان، بابت مبارزه جدی فدراسیون وزنه برداری ایران با دوپینگ بسیار تشکر و قدردانی کرد. تمامی تیم پیشکسوتان ۳هفته قبل از اعزام به آلمان تست دوپینگ دادند. این نشان از مبارزه جدی ایران با دوپینگ است و همیشه تیمی سالم اعزام مسابقات می شود.

  شیخ الاسلامی از مربیان تیم ملی وزنه برداری پیشکسوتان تشکر کرد و گفت: محمد نصیری سرمربی، حمید سنگی و جابر قلندری مربیان تیم ملی پیشکسوتان برای این تیم، زحمات زیادی را متحمل شدند. تیمی یکدست و خوب که تمرینات را انجام می دادند و رکوردهای بهتری زدند.همچنین مسعود نوری دبیر فدراسیون وسایر اعضای تیم ملی پیشکسوتان تشکر می کنم.

  رییس کمیته پیشکسوتان در خصوص برنامه ریزی برای حضور در بازی های المپیک پیشکسوتان بیان کرد: برای حضور در المپیک پیشکسوتان که سال ۲۰۱۷ به میزبانی نیوزیلند برگزار می شود سعی داریم یک تیم قدرتمند را راهی این دوره از بازی های المپیک پیشکسوتان بکنیم .بدین ترتیب که ۲۰ وزنه بردار از مسابقات انتخابی به اردوی تیم ملی راه پیدا خواهند کرد.

  شیخ الاسلامی اضافه کرد: هر ماه ۴ روز اردو آماده سازی برای پیشکسوتان تشکیل می دهیم. برای ارزیابی نفرات تیم ملی رکوردگیری داریم که ۸ نفر خط خواهند خورد و ۱۲ وزنه بردار برای حضور در المپیک انتخاب می کنیم.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.