• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , حوادث » رازگشایی از مرگ مرموز دختر ۱۰ ماهه تهرانی
  کد خبر : 1926154

  رازگشایی از مرگ مرموز دختر ۱۰ ماهه تهرانی

  گزارش پزشکی قانونی گره از معمای مرگ مرموز نوزاد ۱۰ ماهه گشود . ۵۰ دقیقه بامداد پنجم شهریور ۹۴ یکی از مسئولان بیمارستانی در تهران تماس گرفت و از مرگ مشکوک دختر ۱۰ ماهه‌ای در آنجا خبر داد. ماموران با حضور در بیمارستان مشاهده کردند که مادرکودک او را به بیمارستان آورده و مدعی شده…

  گزارش پزشکی قانونی گره از معمای مرگ مرموز نوزاد ۱۰ ماهه گشود .

  ۳۱
  ۵۰ دقیقه بامداد پنجم شهریور ۹۴ یکی از مسئولان بیمارستانی در تهران تماس گرفت و از مرگ مشکوک دختر ۱۰ ماهه‌ای در آنجا خبر داد.
  ماموران با حضور در بیمارستان مشاهده کردند که مادرکودک او را به بیمارستان آورده و مدعی شده که نمی‌داند فرزندش به چه علت فوت کرده است.
  ماموران با مشکوک شدن به مرگ این کودک، موضوع را به بازپرس منافی آذر، کشیک قتل دادسرای امورجنایی تهران گزارش دادند.
  با هماهنگی قضایی مادر کودک بازداشت و برای ادامه تحقیقات به پلیس آگاهی منتقل شد و به ماموران گفت: من با مردی افغان آشنا شده و ازدواج کردم. او از سه ماه پیش من و دخترم را تنها گذاشت و به افغانستان بازگشت. شب حادثه برادرم در بیمارستان بستری بود. برای مرخص کردن او به بیمارستان رفتم. زمانی که بازگشتم‌ متوجه شدم کودک بدحال شده و او را به بیمارستان رساندم که فوت کرد. تحقیقات برای رازگشایی از مرگ این کودک ادامه داشت و برای مادر کودک قرار قانونی صادر شد.
  چند روز پیش پزشکی قانونی نظر داد که دختر۱۰ ماهه، به علت عفونت پیشرفته داخلی فوت کرده است. با مشخص شدن علت مرگ این کودک، مادر وی از اتهام دست داشتن در مرگ او تبرئه و آزاد شد

  منبع : رکنا

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.