• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی » ارائه بیش از ۴۸ میلیارد ریال خدمات مسکن به مددجویان
  کد خبر : 1926138

  ارائه بیش از ۴۸ میلیارد ریال خدمات مسکن به مددجویان

  مدیر تأمین مسکن کمیته امداد استان تهران رقم اعتبار خدمات ارائه شده به خانواده های تحت حمایت را برای کمک به خرید، بهسازی،بازسازی و تعمیر مسکن مددجویی بیش از ۴۸ میلیارد ریال عنوان کرد. رضا رحمانی مسکن را یکی از ضروری ترین و اولویت دارترین نیازهای مددجویان عنوان کرد و افزود: برای سال جاری ساخت…

  مدیر تأمین مسکن کمیته امداد استان تهران رقم اعتبار خدمات ارائه شده به خانواده های تحت حمایت را برای کمک به خرید، بهسازی،بازسازی و تعمیر مسکن مددجویی بیش از ۴۸ میلیارد ریال عنوان کرد.

  ۲۸
  رضا رحمانی مسکن را یکی از ضروری ترین و اولویت دارترین نیازهای مددجویان عنوان کرد و افزود: برای سال جاری ساخت و خرید ۱۶۶واحد مسکن شهری و ۲۵ واحد مسکن روستایی در توافق نامه عمرانی کمیته امداد استان تهران پیش بینی شده است. در صورت تحقق اعتبار مورد نیاز استان امکان افزایش سهمیه احداث به ۳۷۰ واحد مسکونی شهری و ۵۰ واحد مسکونی روستایی دیگر وجود دارد.

  وی گفت: کمک به خرید ۹۰ منزل مسکونی شهری و پنج واحد مسکن روستایی از جمله خدمات ارائه شده در شش ماهه نخست امسال از این تعداد توافق شده بوده است. همچنین تعداد ۶۳۴ تعمیرات و بهسازی مسکن مددجویان شهری و روستایی تحت حمایت در همین مدت زمان انجام شده است.

  رحمانی رقم اعتبار خدمات ارائه شده به خانواده های تحت حمایت را در این مدت زمان برای کمک به خرید، بهسازی،بازسازی و تعمیر مسکن مددجویی بیش از ۴۸ میلیارد ریال عنوان و اظهار کرد: کمک به خرید مسکن برای مددجویان در قالب پرداخت وام بلاعوض، کمک های خیرین و آورده مددجو انجام می شود. تاکنون حدود ۴۳ درصد پرداخت ها از محل اعتبارات دولتی و ۸۹ درصد از محل کمک های مردمی محقق شده است.

  مدیر تأمین مسکن وامور مهندسی ساختمان کمیته امداد استان تهران با اشاره به وضعیت نیازمندی مسکن مددجویان اظهارکرد: از حدود ۷۰ هزار خانوار تحت حمایت، ۲۵ هزارخانوار مددجو فاقد مسکن و مستأجر هستند. کمک به تأمین مسکن و تلاش در جهت ایجاد سرپناه برای مددجویان یکی از مهمترین برنامه های این نهاد برای توانمندسازی خانواده های تحت حمایت است.

  وی از انعقاد تفاهم نامه با سازمان بسیج سازندگی سپاه پاسداران سیدالشهداء (ع) برای ساخت مسکن روستایی با استفاده از خدمات فنی و مهندسی و تسهیلات کم بهره خبر داد و گفت: ساخت، خرید ، تعمیر و بازسازی ۳۷ واحد مسکونی در روستای قلعه سیمون شهرستان اسلامشهر برای امسال هدف گذاری شده که تا پایان بهمن ماه امسال به بهره برداری می رسد.

  رحمانی با دعوت از خیران برای مشارکت در ساخت مسکن مددجویی گفت: اگر خیران بخشی از هزینه ساخت مسکن روستایی را تقبل کنند، کمیته امداد بخش دیگر آن را پرداخت می کند. مساعدت امداد برای پروژه های خیران دارای اولویت خواهد بود.

  مدیر تأمین مسکن وامور مهندسی ساختمان کمیته امداد استان تهران خاطرنشان کرد: سقف وام ساخت و بهسازی کمیته امداد به مددجویان روستایی مبلغ ۱۵میلیون تومان و برای مددجویان شهری ۲۵میلیون تومان و اولویت ارائه این تسهیلات با زنان سرپرست خانوار و ایتام است.

  منبع : فارس

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.