• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی » برگزاری جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان تا آمدن وزیر جدید جوانان به تعویق افتاد
  کد خبر : 1926084

  مدیرکل ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش :

  برگزاری جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان تا آمدن وزیر جدید جوانان به تعویق افتاد

  مدیرکل ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت: جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان که قرار بود فردا با حضور وزیر ورزش و جوانان برگزار شود با استعفای وزیر به تعویق افتاد. سیدجواد رضوی گفت: بر اساس برنامه ریزی‌های انجام شده قرار بود شصت و سومین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان روز دوشنبه با حضور…

  مدیرکل ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت: جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان که قرار بود فردا با حضور وزیر ورزش و جوانان برگزار شود با استعفای وزیر به تعویق افتاد.

  ۳
  سیدجواد رضوی گفت: بر اساس برنامه ریزی‌های انجام شده قرار بود شصت و سومین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان روز دوشنبه با حضور وزیر ورزش و جوانان برگزار شود.

  وی ادامه داد: با استعفای وزیر ورزش و جوانان برگزاری این جلسه به تعویق افتاد و امیدواریم پس از آمدن وزیر جدید بتوانیم این جلسه را در اولین فرصت برگزار کنیم.

  به گزارش فارس، در این جلسه قرار بود طبق روال گزارش‌گیری از عملکرد امور جوانان استان‌ها موضوع عملکرد استان خراسان شمالی با حضور استاندار این استان بررسی شود. همچنین ارائه گزارش عملکرد بخش ورزش وزارت ورزش و جوانان در حوزه جوانان از دیگر برنامه‌های شصت و سومین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان بود.

  منبع : فارس

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.