• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , رادیو و تلویزیون , فرهنگی و هنری » رادیو اربعین یک رسانه مرجع است
  کد خبر : 1925882

  رادیو اربعین یک رسانه مرجع است

    به گزارش ایران ویج؛ محمود اشتری معاون اتحادیه رادیو و تلویزیون‌های اسلامی در حاشیه راه‌اندازی مجدد رادیو اربعین در جمع خبرنگاران گفت: خوشحال هستیم که وسعت راهپیمایی اربعین هر روز بیشتر می‌شود و یکی از نشانه‌های آن راه‌اندازی مجدد رادیو اربعین است. وی ادامه داد: رادیو اربعین به عنوان یک رسانه مرجع می‌تواند در…

  رادیو اربعین یک رسانه مرجع

   

  به گزارش ایران ویج؛ محمود اشتری معاون اتحادیه رادیو و تلویزیون‌های اسلامی در حاشیه راه‌اندازی مجدد رادیو اربعین در جمع خبرنگاران گفت: خوشحال هستیم که وسعت راهپیمایی اربعین هر روز بیشتر می‌شود و یکی از نشانه‌های آن راه‌اندازی مجدد رادیو اربعین است.

  وی ادامه داد: رادیو اربعین به عنوان یک رسانه مرجع می‌تواند در انتقال‌ فرهنگ عاشورا و اربعین، نقش بسزایی داشته باشد. بخصوص اینکه بصیرت‌‌افزایی می‌کند و مردم را با شور فرهنگ اربعین آشنا می‌کند. امیدواریم حسینیه رادیویی ما بتواند به خوبی از وظیفه راهنمایی و ارشاد مردم برآید.

  اشتری عنوان کرد: رادیو به عنوان یک رسانه می‌تواند به سرعت با مردم ارتباط برقرار کند. مردم می‌توانند آخرین اخبار و اطلاعات، باید‌ها و نباید‌های راهپیمایی را از رادیو اربعین به عنوان یک مرجع بشنوند. همچنین عزیزان ما در سیما قول داده‌اند برنامه های رادیو را از تلویزیون پخش کنند. قرار است از همین امروز حداقل روزی هشت دقیقه صدای رادیو اربعین در تلویزیون حضور داشته باشد تا مردم با این رادیو آشنا شوند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.