• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی » رتبه بندی ۸ هزار مدرسه کشور در تمامی مقاطع
  کد خبر : 1925780

  رتبه بندی ۸ هزار مدرسه کشور در تمامی مقاطع

  مدیرکل آموزش متوسطه اول از اجرای رتبه بندی هشت هزار مدرسه کشور در چهار سطح خبر داد. عظیم محبی مدیر کل آموزش متوسطه اول از اجرای رتبه بندی برای هشت هزار مدرسه کشور در چهار سطح خبر داد و اظهار داشت: این مدارس در سطوح ممتاز، موفق، پویا و متعالی قرار می گیرند و با…

  مدیرکل آموزش متوسطه اول از اجرای رتبه بندی هشت هزار مدرسه کشور در چهار سطح خبر داد.

  ۵۴

  عظیم محبی مدیر کل آموزش متوسطه اول از اجرای رتبه بندی برای هشت هزار مدرسه کشور در چهار سطح خبر داد و اظهار داشت: این مدارس در سطوح ممتاز، موفق، پویا و متعالی قرار می گیرند و با توجه به اینکه ارزیابی ها کامل نشده هنوز مدارس متعالی معرفی نمی شوند.

  وی با اشاره به اینکه رتبه بندی برای نخستین بار در کشور انجام می شود، ادامه داد: در این طرح شیوه اداره مدارس مورد توجه قرار گرفته و ساماندهی می شود.

  مدیر کل آموزش متوسطه اول بیان کرد: این کار به استاندارد شدن مدارس کمک کرده و موجب کیفیت بخشی به فعالیت های آن می شود.

  محبی یادآور شد: رتبه بندی مدارس غیردولتی با این نوع رتبه بندی تفاوت داشته و بیشتر شاخص های فرآیندی را درنظر می گیرد اما در رتبه بندی مدارس غیردولتی شاخص هایی دیگر و موارد دروندادی مورد توجه است.

  وی از دیگر برنامه ها را ارسال شیوه نامه جشنواره نوجوان خوارزمی به استان ها برشمرد و گفت: هم چنین در جهت کیفیت بخشی به فعالیت رویکرد فرآیندمحور در ارزشیابی در دستور کار قرار دارد.

  منبع : باشگاه خبرنگاران

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.