• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , ورزشی » تیم کشتی دانشجویان عازم ترکیه می شوند
  کد خبر : 1925775

  تیم کشتی دانشجویان عازم ترکیه می شوند

    به گزارش ایران ویج؛تیم دانشجویان کشتی فردا عازم ترکیه می شوند تا برای حضور در مسابقات قهرمانی جهان در ترکیه آماده رقابت شوند و این مسابقات از ۴ تا ۹ آبان ماه در شهر کروم ترکیه برگزار خواهد شد. همچنین این رقابت ها در دو رشته آزاد و فرنگی برگزار خواهد شد و در…

  تیم کشتی دانشجویان

   

  به گزارش ایران ویج؛تیم دانشجویان کشتی فردا عازم ترکیه می شوند تا برای حضور در مسابقات قهرمانی جهان در ترکیه آماده رقابت شوند و این مسابقات از ۴ تا ۹ آبان ماه در شهر کروم ترکیه برگزار خواهد شد.

  همچنین این رقابت ها در دو رشته آزاد و فرنگی برگزار خواهد شد و در بخش کشتی فرنگی فرشاد عیسوند در وزن ۵۹ کیلو گرم، محمد رضا گرایی در وزن ۶۶ کیلو، برومند اصلان در وزن ۷۱ کیلوگرم، رسول گرمسیری در وزن ۷۵ کیلوگرم ، علی زینتی رفاه در وزن ۸۰ کیلو گرم ، سامان عزیزی در وزن ۸۵ کیلوگرم و امیر قاسم منجزی در وزن ۱۳۰ کیلوگرم برای رقابت اعزام می شوند.

  همچنین در بخش کشتی آزاد دانشجویان یونس سرمستی در وزن ۵۷ کیلوگرم، مهران نصیری در وزن ۶۱ کیلو، میثم حیدری در وزن ۶۵ کیلوگرم، حامد رشیدی در وزن ۷۰ کیلو و رضا افضلی یا پیمان یاراحمدی در وزن ۷۴ کیلوگرم و مدین جواد ابراهیمی در وزن ۸۶ کیلو و امیر محمدی در وزن ۹۷ کیلو و یداله محبی در وزن ۱۲۵ کیلو گرم اعزاتم خواهند شد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.