• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی » افزایش ۴۰۰درصدی مراجعه به مراکز معاینه فنی با اجرای طرح کاهش
  کد خبر : 1925627

  حسینی منش:

  افزایش ۴۰۰درصدی مراجعه به مراکز معاینه فنی با اجرای طرح کاهش

  مدیر عامل ستاد مرکزی معاینه فنی شهر تهران گفت: در مهر ماه مراجعات به مراکز معاینه فنی افزایش ۴۰۰درصدی داشته است. سیدنواب حسینی منش مدیر عامل ستاد مرکزی معاینه فنی شهر تهران با اشاره به این که یک میلیون و ۸۰۰ هزار خودروی پلاک تهران در کشور وجود دارد ،اظهار داشت:‌ از این تعداد یک…

  مدیر عامل ستاد مرکزی معاینه فنی شهر تهران گفت: در مهر ماه مراجعات به مراکز معاینه فنی افزایش ۴۰۰درصدی داشته است.
  ۱۵

  سیدنواب حسینی منش مدیر عامل ستاد مرکزی معاینه فنی شهر تهران با اشاره به این که یک میلیون و ۸۰۰ هزار خودروی پلاک تهران در کشور وجود دارد ،اظهار داشت:‌ از این تعداد یک میلیون و ۴۶۰هزار خودرو که عمر بالای ۵سال دارند، گواهی معاینه فنی اخذ کردند که بر اساس آمار در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ۴۰۰درصد رشد داشته است.

  وی در ادامه افزود: با اجرای طرح کاهش (LEZ) و افزایش مراجعات به مراکز معاینه فنی، حجم زیادی از وسایل نقلیه که فاقد معاینه فنی بوده‌ به این مراکز مراجعه کرده‌اند که طبق ‌آمار در این مدت ۷۰درصد خودروها برای نخستین بار گواهی معاینه فنی اخذ کرده اند.

  مدیر عامل ستاد مرکزی معاینه فنی شهر تهران بیان کرد: با تجهیز مراکز معاینه فنی به سامانه سیمفای یا همان سامانه یکپارچه معاینه فنی کشور کلیه اطلاعات خودرو از طریق سرور وزارت کشور به اشتراک گذاشته می‌شود وخودروهای فاقد معاینه فنی شناسایی و با اجرای این طرح خودروهای فاقد معاینه فنی حق تردد در محدوده زوج و فرد را ندارند.

  منبع : باشگاه خبرنگاران

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.