• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی » تبدیل بوستان شریعتی به بوستان ویژه معلولان
  کد خبر : 1925618

  شهردار منطقه3 خبر داد

  تبدیل بوستان شریعتی به بوستان ویژه معلولان

  شهردار منطقه ۳ از آغاز طرح مناسب سازی بوستان های شهر تهران برای بهره مندی بهتر معلولان به شکل پایلوت از بوستان دکتر شریعتی در منطقه ۳ تهران خبر داد. رضا دباغی گفت: در صورت موفقیت این طرح در بوستان شریعتی، بوستان های مناطق ۲۲ گانه شهر تهران نیز برای معلولان مناسب سازی می شوند….

  شهردار منطقه ۳ از آغاز طرح مناسب سازی بوستان های شهر تهران برای بهره مندی بهتر معلولان به شکل پایلوت از بوستان دکتر شریعتی در منطقه ۳ تهران خبر داد.

  ۱۲

  رضا دباغی گفت: در صورت موفقیت این طرح در بوستان شریعتی، بوستان های مناطق ۲۲ گانه شهر تهران نیز برای معلولان مناسب سازی می شوند.

  وی افزود: با اجرای این طرح از سوی دبیرخانه شورای مشورتی شهرداری تهران، توان یابان ، معلولان، نابینایان، سالمندان و همچنین افراد کم توان جسمی و حرکتی به راحتی می‌توانند از امکانات و فضای سبز موجود در بوستان‌ها بهره مند شوند.

  وی به مدت زمان اجرای این طرح اشاره کرد و در ادامه داد: پیش بینی شده تا مناسب سازی بوستان شریعتی ۱۲ آذر ماه سال جاری همزمان با هفته معلولان پایان یابد.

  شهردار منطقه ۳ در ادامه موارد مناسب سازی برای سهولت تردد معلولان را استقرار وسایل مناسب بازی و تندرستی و سرویس های بهداشتی ویژه معلولان، سالن سر پوشیده و اتاقی برای استراحت، موارد اضطراری و مراقبت های درمانی در این طرح برای افراد کم توان و ناتوان جسمی عنوان کرد.

  دباغی در خاتمه تاکید کرد: اجرای این طرح بدون هیچ گونه آسیبی به درختان و فضای سبز این بوستان انجام می شود.

  منبع : ایسنا

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.