• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , سینما و تئاتر , فرهنگی و هنری » آخرین آمار فروش فیلم‌های اکران در سینماها/ «خشکسالی و دروغ»‌ میلیاردی شد
  کد خبر : 1925547

  آخرین آمار فروش فیلم‌های اکران در سینماها/ «خشکسالی و دروغ»‌ میلیاردی شد

    به گزارش ایران ویج؛ با تصمیم شورای صنفی نمایش، سه فیلم «آس و پاس»، «سیانور» و «نیمه شب اتفاق افتاد» از صبح چهارشنبه در سالن‌های سینما به نمایش درآمد. فروش فیلم «هیهات» پنج‌شنبه شب در تهران به ۳ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان رسید. کل فروش فیلم در تهران ۵۵ میلیون و در شهرستان…

  «خشکسالی و دروغ»‌ میلیاردی شد

   

  به گزارش ایران ویج؛ با تصمیم شورای صنفی نمایش، سه فیلم «آس و پاس»، «سیانور» و «نیمه شب اتفاق افتاد» از صبح چهارشنبه در سالن‌های سینما به نمایش درآمد.

  فروش فیلم «هیهات» پنج‌شنبه شب در تهران به ۳ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان رسید. کل فروش فیلم در تهران ۵۵ میلیون و در شهرستان ۲۱ میلیون تومان است که در کل به فروش ۷۶ میلیون تومان دست یافت.

  فیلم سینمایی «ابوزینب» در مدت اکران در تهران به فروش ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان رسید. پنج‌شنبه شب این فیلم در تهران به فروش ۶۰۰ هزار تومان نائل شد.

  فیلم سینمایی «نیمه شب اتفاق افتاد» ظرف دو روز گذشته در تهران به فروش ۵۰ میلیون تومان رسید و از هفته آینده اکران شهرستان‌های فیلم آغاز خواهد شد.

  فروش فیلم «خشکسالی و دروغ» در تهران به فروش ۶۹۷ میلیون تومان و در شهرستان به فروش ۳۰۵ میلیون تومان رسیده است که از مرز یک میلیارد عبور کرده است.

  بنابر این گزارش، فیلم سینمایی «سیانور» بر اساس فروش مکانیزه به فروش ۳۰ میلیون و ۲۹ هزار تومان ظرف دو روز گذشته رسید و فیلم «این زن حقش را می‌خواهد» به فروش ۳۶ میلیون و ۷۹۶ هزار تومان دست یافت.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.