• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , ورزشی » داور اشتباه کرد؟! اعتراض دبیری ها بر حق بود؟!
  کد خبر : 1925510

  داور اشتباه کرد؟! اعتراض دبیری ها بر حق بود؟!

    به گزارش ایران ویج، هفته ششم لیگ برتر فوتسال ایران با برگزاری دیدار شهروند ساری و دبیری تبریز در ساری پیگیری میشد که در ۲۹ ثانیه مانده به اتمام تیم دبیری تبریز به دلیل اعتراض به تصمیمات داوری زمین مسابقه را ترک کردند. این اتفاق درست زمانی رخ داد که شهروند و دبیری ۴-۴…

  اعتراض دبیری ها

   

  به گزارش ایران ویج، هفته ششم لیگ برتر فوتسال ایران با برگزاری دیدار شهروند ساری و دبیری تبریز در ساری پیگیری میشد که در ۲۹ ثانیه مانده به اتمام تیم دبیری تبریز به دلیل اعتراض به تصمیمات داوری زمین مسابقه را ترک کردند.

  این اتفاق درست زمانی رخ داد که شهروند و دبیری ۴-۴ مساوی بازی را پیش میبردند و پس از تحمل فشار حملات دبیری روی یک ضد حمله صاحب موقعیت شد که همان لحظه بازیکن تیم دبیری روی بازیکن شهروند خطا کرد و درست در همان لحظه توپ به بازیکن شهروند رسید و ضربه شوت آن بازیکن وارد دروازه دبیری تبریز شد، قضیه آن جا جالب می شود که در همان لحظه نیز داور در سوت خود دمیده است برخی بازیکنان به گمان خطا ایستاده اند و برخی دیگر به گمان گل شادی می کنند!

  اما دست داور به نشانه گل به سمت وسط زمین دراز شده است و این را می توان نشانه ای بر تصمیم داور دانست! اما اصغری مقدم و شاگردانش اعتراضات شدیدی به داور مسابقه می کنند و همه در ابهام قرار میگیرند!

  در ادامه داور که اعلام گل کرده است پس از آرام شدن جو دو تیم را به ادامه بازی دعوت میکند که تیم دبیری به علت قبول نداشتن تصمیم داور و اعتراض به این تصمیم زمین مسابقه را ترک می کند.

  باید دید کمیته انضباطی در مورد این بازی و اتفاقاتش چه تصمیمی خواهد گرفت. البته پیش از پیش امیدواریم که کمیته انضباطی در دادن رای تسریع نماید و همانند رای چند هفته گذشته خود عمل نکند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.