• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , مطالب برگزیده سایت » جزئیات دریافت کاراکارت بازنشستگان و مستمری‌بگیران
  کد خبر : 1925358

  معاون اداری و مالی سازمان تأمین اجتماعی

  جزئیات دریافت کاراکارت بازنشستگان و مستمری‌بگیران

  معاون اداری و مالی سازمان تأمین اجتماعی گفت: کارت اعتباری رفاه اجتماعی ایرانیان (کاراکارت) به میزان چهار برابر مستمری متقاضیان شارژ می‌شود و با این کارت می‌توانند از فروشگاه‌های زنجیره‌ای خرید کنند. رحیم اردلان درباره ارائه کارا کارت به بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تأمین اجتماعی اظهار داشت: تاکنون بیش از ۴۰۴ هزار نفر از…

  معاون اداری و مالی سازمان تأمین اجتماعی گفت: کارت اعتباری رفاه اجتماعی ایرانیان (کاراکارت) به میزان چهار برابر مستمری متقاضیان شارژ می‌شود و با این کارت می‌توانند از فروشگاه‌های زنجیره‌ای خرید کنند.

  ۴
  رحیم اردلان درباره ارائه کارا کارت به بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تأمین اجتماعی اظهار داشت: تاکنون بیش از ۴۰۴ هزار نفر از بازنشستگان و مستمری بگیران از این کارت اعتباری استفاده کرده‌اند.

  وی ادامه داد: کارت اعتباری رفاه اجتماعی ایرانیان (کاراکارت) به میزان چهار برابر مستمری متقاضیان شارژ می‌شود و با این کارت می‌توانند از فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه، اتکا، سپه، امکان، اسکات و فرهنگیان خرید کنند.

  اردلان افزود: اعتبار تخصیصی در کارت اعتباری کاراکارت با کارمزد ١٢ درصد در اختیار متقاضیان قرار می‌گیرد و اقساط مربوطه نیز در دوره یک ساله از حقوق آنان کسر خواهد شد.

  وی با بیان اینکه ثبت تقاضا و ارائه کاراکارت به بازنشستگان و مستمری بگیرانبه ساده‌ترین روش ممکن انجام می‌شود، گفت: بازنشستگان و مستمری‌بگیرانی که از شعب بانک رفاه حقوق دربافت می‌کنند با مراجعه به شعب می‌توانندنسبت به دریافت کاراکارت اقدام کنند.

  معاون اداری و مالی سازمان تأمین اجتماعی با اشاره به آسانی استفاده از این تسهیلات و عدم نیاز به طی مراحل اداری و معرفی ضامن، گفت: میزان اعتبار کاراکارت براساس مستمری دریافتی حداکثر ۱۰ میلیون تومان است.

  منبع : فارس

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.