• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , تئاتر و سینما , فرهنگی و هنری » برگزاری یک نشست تئاتری خاورمیانه‌ای در تهران
  کد خبر : 1925332

  برگزاری یک نشست تئاتری خاورمیانه‌ای در تهران

    به گزارش ایران ویج به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی، در این نشست سه روزه کشورهای عمان، عراق، الجزایر، تونس، پاکستان، افغانستان، لبنان، آذربایجان، گرجستان، سوریه، روسیه و قطر حضور خواهند داشت. از بین ۲۰ کشور دعوت شده به این نشست مدیران، ۱۰ کشور از کشورهای همسایه ایران و کشورهای غرب…

   نشست تئاتری خاورمیانه‌ای در تهران

   

  به گزارش ایران ویج به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی، در این نشست سه روزه کشورهای عمان، عراق، الجزایر، تونس، پاکستان، افغانستان، لبنان، آذربایجان، گرجستان، سوریه، روسیه و قطر حضور خواهند داشت.

  از بین ۲۰ کشور دعوت شده به این نشست مدیران، ۱۰ کشور از کشورهای همسایه ایران و کشورهای غرب آسیا و دو کشور از شمال افریقا به ایران سفر می کنند.

  نشست با معاون امور هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ، مدیر کل هنرهای نمایشی و دیگر مدیران تئاتر ایران ، آشنایی با مدیران مراکز و نهاد های تئاتری ایران ، دبیران جشنواره های بین المللی تئاتر در برنامه مدیران و نمایندگان تئاتر کشورهای میهمان قرار دارد.

  نشست منطقه ای “مدیران هنرهای نمایشی کشورهای غرب آسیا” از ۹ تا ۱۱ آبان ماه ۱۳۹۵ با میزبانی اداره کل هنرهای نمایشی در تهران برگزار می شود.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.