• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی » هیچ فعالیتی در حوزه مُدلینگ مورد تأیید کارگروه ساماندهی مد و لباس نیست
  کد خبر : 1925320

  دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس:

  هیچ فعالیتی در حوزه مُدلینگ مورد تأیید کارگروه ساماندهی مد و لباس نیست

  دبیرکارگروه ساماندهی مد و لباس با بیان اینکه آیین نامه مربوط به موضوع مدلینگ لغو شده است، گفت: هم اکنون هیچ فعالیتی در حوزه مُدلینگ مورد تأیید کارگروه ساماندهی مد و لباس نیست. حمید قبادی گفت: با توجه به بررسی‌های صورت گرفته و آسیب‌شناسی‌هایی که انجام دادیم به هیچ عنوان موضوع مُدلینگ در کشور ما…

  دبیرکارگروه ساماندهی مد و لباس با بیان اینکه آیین نامه مربوط به موضوع مدلینگ لغو شده است، گفت: هم اکنون هیچ فعالیتی در حوزه مُدلینگ مورد تأیید کارگروه ساماندهی مد و لباس نیست.

  ۱
  حمید قبادی گفت: با توجه به بررسی‌های صورت گرفته و آسیب‌شناسی‌هایی که انجام دادیم به هیچ عنوان موضوع مُدلینگ در کشور ما رسمیت ندارد و ما در آخرین اقدام حدود دو هفته گذشته،آیین نامه مربوطه را که آیین نامه داخلی دبیرخانه بود را لغو کردیم و دستورالعمل مربوطه که در قوانین و مقررات کارگروه بود را برای اولین جلسه کارگروه درخواست دادیم که در سند بالادستی هم لغو و حذف شود.

  وی ادامه داد: این موضوع مشکلات جدی را برای مجموعه و کشور به وجود آورد ما در حال حاضر به هیچ عنوان دفتر مُُدلینگ مجاز و غیرمجاز نداریم کلاً غیرمجاز است و بیش از ۵ ماه است که به مؤسسات مربوطه ابلاغ کردیم که هیچ فعالیتی در این حوزه مورد تأیید کارگروه ساماندهی مد و لباس نیست.

  منبع : فارس

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.