• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , سیاسی » تجدید قوای دولت یک ضرورت مستمر است و هدفی جز آرامش جامعه ندارد
  کد خبر : 1925265

  تجدید قوای دولت یک ضرورت مستمر است و هدفی جز آرامش جامعه ندارد

    به گزارش ایران ویج حمید ابوطالبی معاون سیاسی دفتر رئیس‌جمهور در واکنش به استعفای ۳ نفر از وزرای کابینه در صفحه شخصی خود در توئیتر نوشت: مدیریت کلان کشور این روزها با تحولاتی در راستای تجدید قوای دولت برای خدمت بیشتر و بهتر توام بود و برخی از دوستان جای خود را به افرادی تازه…

  تجدید قوای دولت یک ضرورت مستمر است

   

  به گزارش ایران ویج حمید ابوطالبی معاون سیاسی دفتر رئیس‌جمهور در واکنش به استعفای ۳ نفر از وزرای کابینه در صفحه شخصی خود در توئیتر نوشت: مدیریت کلان کشور این روزها با تحولاتی در راستای تجدید قوای دولت برای خدمت بیشتر و بهتر توام بود و برخی از دوستان جای خود را به افرادی تازه نفس دادند.

  وی ادامه داد: این تحول نشان داد روحانی هرگاه مصلحت و ضرورت بداند دولت را در جهت کارآمدی بیشتر هدایت خواهد کرد، مهم آن است که تحولات منطبق برضرورت ها است.

  معاون سیاسی دفتر رئیس جمهور اظهار کرد: ملت ایران شریف و بزرگوار است، پیشرفت آن واجب و فرصت‌ها تمر مر السحاب، لذا ارزش نهادن به دغدغه‌ها و لحظه لحظه‌های حیات ملی همان صداقت دولت با ملت است.

  ابوطالبی با اشاره به مقوله ورزش افزود: توجه افزون‌تر به افتخار آفرینی میادین فرا ملی و توانایی‌های حوزه ورزش‌های فوتبال، فوتسال، والیبال و … و زیرساخت‌های ورزش‌های جمعی یک ضرورت ملی است.

  وی قانون مداری و حفظ اقتدار دولت در عرصه فرهنگ را یک ضرورت دانست و افزود: تفاوت دیدگاه‌ها امری پسندیده است، گام‌های دولت در این حوزه از همان آغاز استوار بوده است.

  معاون سیاسی دفتر رئیس جمهور ادامه داد: آرامش و ثبات در عین پیشرفت در امر آموزش و پرورش نیز یک ضرورت ملی است، فرهنگیان و دانش آموزان نباید نگران آینده خود باشند، آنان سرمایه‌های کشورند.

  ابوطالبی یادآور شد: تجدید قوای دولت یک ضرورت مستمر است و هیچ هدفی جز آرامش و آسایش بیشتر جامعه، اعمال اقتدار ملی و تقویت مدیریت کشور ندارد؛ این رویکردی ارزشمنداست.

  منبع: باشگاه خبرنگاران
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.