• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , سیاسی » دشمنان با حربه‌‌های اقتصادی و فرهنگی به دنبال نفوذ در کشور هستند
  کد خبر : 1925256

  دشمنان با حربه‌‌های اقتصادی و فرهنگی به دنبال نفوذ در کشور هستند

    “ولی‌الله نانواکناری”  پیرامون بررسی پروژه نفوذ در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار داشت: نفوذ مرز نمی‌شناسد و ممکن است در هر حوزه‌ای ورود پیدا کند. وی ادامه داد: نفوذ ممکن است در حوزه های مختلف امنیتی، اقتصادی، فرهنگی و … رخ دهد و بیگانگان درصدد هستند برای خدشه وارد کردن به…

  نفوذ در کشور

   

  “ولی‌الله نانواکناری”  پیرامون بررسی پروژه نفوذ در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار داشت: نفوذ مرز نمی‌شناسد و ممکن است در هر حوزه‌ای ورود پیدا کند.
  وی ادامه داد: نفوذ ممکن است در حوزه های مختلف امنیتی، اقتصادی، فرهنگی و … رخ دهد و بیگانگان درصدد هستند برای خدشه وارد کردن به موضوعاتی چون امنیت و اقتصاد از پروژه نفوذ استفاده کنند.

  عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران به خاطر موقعیت بسیار خوبی که در منطقه دارد، با تلاش بی‌وقفه استکبار جهانی جهت اداره پروژه نفوذ روبروست به همین جهت ممکن است آنها در بحث‌های امنیتی، اقتصادی و یا اختلاف اندازی‌های قومی و دینی ورود پیدا کنند.

  نانوا کناری خاطر نشان کرد: تأکید مقام معظم رهبری به منظور جلوگیری از نفوذ در کشور باید سرلوحه کارمان قرار گیرد تا خدشه‌ای در روند کاری کشور ایجاد نشود.

  منبع: باشگاه خبرنگاران
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.