• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , ورزشی » برقه اى: اهداف مختلفى از برگزارى کنفرانس بین المللى وجود داشت
  کد خبر : 1925130

  برقه اى: اهداف مختلفى از برگزارى کنفرانس بین المللى وجود داشت

    امیر برقه‌اى درباره برگزارى کنفرانس سه روزه بین المللى مربیان تنیس که به میزبانی ایران و فدراسیون تنیس برگزار شد، گفت: خوشبختانه سه روز خوب براى مربیان تنیس سپرى شد. مدرسان بین المللى و نفرات خارجى شرکت کننده در این کنفرانس از فضاى برگزارى و سایتى که فراهم شده است، تعداد نفرات شرکت کننده…

  اهداف مختلفى از برگزارى کنفرانس بین المللى وجود داشت

   

  امیر برقه‌اى درباره برگزارى کنفرانس سه روزه بین المللى مربیان تنیس که به میزبانی ایران و فدراسیون تنیس برگزار شد، گفت: خوشبختانه سه روز خوب براى مربیان تنیس سپرى شد. مدرسان بین المللى و نفرات خارجى شرکت کننده در این کنفرانس از فضاى برگزارى و سایتى که فراهم شده است، تعداد نفرات شرکت کننده و میزان استقبالى که صورت گرفته است، رضایت داشتند.

  وى ادامه داد: به اعتقاد من اکثر مربیانى که در این کنفرانس حضور داشتند، نخستین تجربه شان در این سطح را پشت سر گذاشتند و قطعا از این کنفرانس سه روزه علاوه بر اینکه مطالب و علم زیادى فرا گرفتند، لذت هم بردند.

  مربی بین المللى تنیس در خصوص هدف گذارى فدراسیون تنیس از برگزارى این کنفرانس و میزبانى این دوره از کلاس ها، اظهار کرد: برگزارى این کنفرانس به میزبانى ایران، چندین هدف را به دنبال داشت. نخستین هدف این بود که شرایط حضور تعداد بیشترى از مربیان فراهم شد و همچنین هزینه سفر مربیان به کشورهاى دیگر برای حضور در کنفرانس بین المللى را کاهش داد.

  برقه اى با اشاره به اینکه این کنفرانس سبب اشائه تنیس در سراسر ایران خواهد شد، افزود: این موضوع که مربیانی از ٢٨ استان مختلف در این کنفرانس شرکت کردند منجر خواهد شد که علم به روزى و جدیدی که در این سه روز آموزش داده شده است، در تمام استان ها به تنیسورهای سراسر کشور آموزش داده مى شود و این سبب اشائه روش هاى آموزشى تنیس در تمام ایران مى شود.

  وى درخصوص حضور میگوئل کرسپو در روز نخست این کنفرانس گفت: او مدیر دپارتمان مربیان فدراسیون جهانى تنیس بود که در روز نخست این کنفرانس ما را همراهى کرد. حضور این مدرس بین المللى براى مربیان شرکت کننده بسیار مفید بود و ارائه هاى خوبى از سوى وى انجام شد.

  برقه اى که مدیر توسعه منطقه غرب و آسیاى میانه در فدراسیون جهانى تنیس است، درباره ارزیابى خود در مجموع این سه روز گفت: این کنفرانس در هر ٢ بخش عملى و تئورى در شرایط خوبى برگزار شد. البته مربیان در این سطح اغلب به آموزش در بخش عملى بیشتر از تئورى علاقه مند هستند و توجه ویژه ترى به آن دارند.

  وى از برگزارى نظرسنجى کتبى فدراسیون جهانى تنیس در پایان این کنفرانس خبر داد و گفت: مقرر شده است که یک نظرسنجى کتبى بین اعضاى شرکت کننده صورت بگیرد تا نفرات میزان رضایت خود را از سطح این کنفرانس اعلام کنند. این نظرسنجى ها از سوى نمایندگان فدراسیون جهانى مورد بررسى و تجزیه تحلیل قرار خواهد گرفت.

  برقه اى در پایان گفت: یادگیرى دو بخش دارد، بخش اول یاد گرفتن است و بخش دوم انتقال دادن آموخته ها. کارى که این مربیان پس از این سه روز انجام خواهند داد این است که تاثیرات این کنفرانس را در نحوه آموزش خود دخیل کنند و بتوانند نسل خوبى در تنیس ایران پرورش دهند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.