• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , سیاسی » برگزاری کارگاه‌های آموزشی جهت ارتقای توانمندی بازرسی ها در نزاجا موثر است
  کد خبر : 1925109

  برگزاری کارگاه‌های آموزشی جهت ارتقای توانمندی بازرسی ها در نزاجا موثر است

    به گزارش ایران ویج، امیر سرتیپ کیومرث حیدری جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش با اشاره به اینکه برگزاری کارگاه آموزشی در جهت ارتقای توانمندی و اثر بخشی بازرسی ها بسیار موثر است گفت: برگزاری این کارگاه ها لازمه یک بازرس برای دستیابی به آگاهی دانش، تخصص و مهارت کافی و وافی تخصصش می باشد…

   کارگاه‌های آموزشی جهت ارتقای توانمندی بازرسی ها در نزاجا

   

  به گزارش ایران ویج، امیر سرتیپ کیومرث حیدری جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش با اشاره به اینکه برگزاری کارگاه آموزشی در جهت ارتقای توانمندی و اثر بخشی بازرسی ها بسیار موثر است گفت: برگزاری این کارگاه ها لازمه یک بازرس برای دستیابی به آگاهی دانش، تخصص و مهارت کافی و وافی تخصصش می باشد تا بتواند انتظارات و توقعات فرمانده و سلسله مراتب را برآورده کند.

  امیر سرتیپ کیومرث حیدری ادامه داد: نیروی زمینی یک جامعه انسانی است و با انسان های مختلفی سرکار دارد. یک نیروی بازرس بر روی جسم و روان انسان ها کار می کند و مسیر را برای فرمانده در جهت تحقق بخشیدن و بالا بردن اهداف سازمان و ایجاد انگیزه و روحیه خدمت در پرسنل هموار می کند.

  وی در پایان اظهار داشت: انسان ها از لحاظ روانی با هم یکسان نیستند؛ در واقع دارای افکارهای متفاوت هستند بنا بر این بازرسی مهمترین وظیفه اش این است که راه ارتباط با روان انسان ها را پیدا کند و بسترهایی که باعث ایجاد تشویش در محیط می شود را از بین ببرد و موجبات آرامش روانی را در انسان ها ایجاد کند.

  منبع: باشگاه خبرنگاران
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.