• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی » مرجع قضایی حکم به بازداشت غندالی داده است
  کد خبر : 1925072

  عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس :

  مرجع قضایی حکم به بازداشت غندالی داده است

  عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: قوه قضاییه حکم به بازداشت مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان داده است و باید منتظر ماند تا دادگاه وی برگزار شود و به طور قطع مشخص شود که آیا اتهاماتی دارد. حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی در رابطه با وضعیت اخیر صندوق ذخیره فرهنگیان و برکناری و بازداشت شهاب الدین غندالی…

  عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: قوه قضاییه حکم به بازداشت مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان داده است و باید منتظر ماند تا دادگاه وی برگزار شود و به طور قطع مشخص شود که آیا اتهاماتی دارد.

  ۳۸

  حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی در رابطه با وضعیت اخیر صندوق ذخیره فرهنگیان و برکناری و بازداشت شهاب الدین غندالی اظهار کرد: وی متهم بود و افکار عمومی جامعه نیز خاطره خوشی از افراد متهم در مسایل مالی ندارند چرا که شاهد فرار افرادی مانند خاوری بودند.

  وی افزود: قوه قضاییه حکم به بازداشت مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان داده است و باید منتظر ماند تا دادگاه وی برگزار شود و به طور قطع مشخص شود که آیا اتهاماتی دارد.

  عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: در صندوق ذخیره فرهنگیان شاهد مشکلات جدی هستیم که باید به طور شفاف به آنها پاسخ داده شود چرا که حقوق و منافع ۹۰۰ هزار معلم مطرح است.

  وی تاکید کرد: با برکناری آقای غندالی از صندوق ذخیره فرهنگیان و انتصاب فرد جدید همچنین عزل فانی، خللی در تحقیق و تفحص از صندوق فرهنگیان صورت نمی‌گیرد و این موضوع با قوت بیشتری جریان خواهد داشت.

  منبع : تسنیم

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.