• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی » بوفه مدارس زیر ذره بین آموزش و پرورش
  کد خبر : 1924967

  بوفه مدارس زیر ذره بین آموزش و پرورش

  مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران گفت: در بوفه مدارس مواد غذایی سالم و بهداشتی در اختیار دانش آموزان قرار می گیرد. فولادوند مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، با اشاره به ارائه تغذیه سالم در مدارس، گفت: خوشبختانه از سال های گذشته بوفه مدارس تحت کنترل آموزش و پرورش…

  مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران گفت: در بوفه مدارس مواد غذایی سالم و بهداشتی در اختیار دانش آموزان قرار می گیرد.

  ۱۵
  فولادوند مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، با اشاره به ارائه تغذیه سالم در مدارس، گفت: خوشبختانه از سال های گذشته بوفه مدارس تحت کنترل آموزش و پرورش بوده است.

  وی درباره همکاری با شرکت ها، بیان کرد: آموزش و پرورش با انعقاد قرار داد با شرکت ها، مواد غذایی سالم را جهت مصرف دانش آموزان تهیه و در اختیار مدارس قرار می دهد.

  فولادوند در بخش دیگری از سخنان خود پیرامون سلامت روان دانش آموزان، اظهار داشت: در راستای توانمندسازی حالات روحی و روانی دانش آموزان مراکز مشاوره فردی و تحصیلی در مدارس و زیر نظر آموزش و پرورش فعال هستند.

  مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان تهران با بیان اینکه مسائل بهداشتی و روانی دانش آموزان در طی سال تحصیلی انجام می شود، اظهار داشت: این مسائل مختص به هفته سلامت روان نیست بلکه در طول سال نیز به این موارد پرداخته می شود.

  وی درباره تاثیر خود مراقبتی در دانش آموزان بیان کرد: این سازمان در توسعه خود مراقبتی گام های موثری برداشته است و آموزش باعث خود مراقبتی دانش آموزان در سطح جامعه و انتخاب مواد غذایی سالم می شود.

  منبع : باشگاه خبرنگاران

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.