• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , سیاسی » افتتاح چهارمین دوره فرماندهی عملیات مشترک و مرکب دافوس آجا
  کد خبر : 1924837

  افتتاح چهارمین دوره فرماندهی عملیات مشترک و مرکب دافوس آجا

    به گزارش ایران ویج امیر سرتیپ رضا خرم طوسی، مشاور عالی فرمانده کل ارتش در این مراسم و خطاب به دانشجویان جدیدالورود گفت: این دوره با توجه به کیفیتی که دارد می تواند نگرش اساسی در تمام ابعاد در حوزه های مختلف آموزش برای دانشجوبان ایجاد کند. وی تصریح کرد: در حوزه نظامی با…

  چهارمین دوره فرماندهی عملیات مشترک و مرکب دافوس آجا

   

  به گزارش ایران ویج امیر سرتیپ رضا خرم طوسی، مشاور عالی فرمانده کل ارتش در این مراسم و خطاب به دانشجویان جدیدالورود گفت: این دوره با توجه به کیفیتی که دارد می تواند نگرش اساسی در تمام ابعاد در حوزه های مختلف آموزش برای دانشجوبان ایجاد کند.

  وی تصریح کرد: در حوزه نظامی با توجه به شرایط جدید در محیط کنونی و پیرامونی ما و نقش بسیار تعین کننده آن لازم است در حوزه دانش مشترک مرکب وارد شویم و تهدیدها را به فرصت تبدیل نماییم.

  سرتیپ خرم طوسی در ادامه با تاکید برضرورت تربیت نیروی کاربردی در ارتش خاطر نشان کرد: در حوزه نظری و دانش مشکلی نداریم ولی در اجرا باید توانمندی های خود را افزایش بدهیم.

  در ابتدای این مراسم امیر سرتیپ دوم دکتر حسین ولی وند فرمانده دافوس آجا طی گزارش کوتاهی از روند آموزشی دانشگاه فرماندهی و ستاد آجا گفت: در این دانشگاه سعی شده است تا با بهره گیری از تجارب اساتید خبره، فضای جدیدی را در حوزه های پژوهش و آموزش ایجاد نماییم که به لطف خدا تا بحال بررسی های زیادی برای تعویض متون، برنامه های آموزشی و آئین نامه ها صورت گرفته است.

  وی همچنین اظهارداشت: باحمایت های سامانه محترم فرماندهی ارتش و با رویکرد نگاهی به آینده، گروه های جدید پدافند، جنگال و سایبری، آموزش و آماد و پشتیبانی در دافوس را ه اندازی شده است.

  منبع: باشگاه خبرنگاران
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.