• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی » ریشه افزایش جرم را در جامعه جستجو کنیم
  کد خبر : 1924739

  ریشه افزایش جرم را در جامعه جستجو کنیم

    محمد کاظمی، نائب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: برای کاهش جرائم و نجات جوانان از گزند ناهنجاری های اجتماعی، بهتر است به دنبال اشتغالزایی و حل معضل بیکاری باشیم. وی تصریح کرد: مسئولان نباید برای رفع مسئولیت، افزایش جرائم را تنها به نوع تربیت و خانواده نسبت دهند بلکه…

  ریشه افزایش جرم

   

  محمد کاظمی، نائب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: برای کاهش جرائم و نجات جوانان از گزند ناهنجاری های اجتماعی، بهتر است به دنبال اشتغالزایی و حل معضل بیکاری باشیم.

  وی تصریح کرد: مسئولان نباید برای رفع مسئولیت، افزایش جرائم را تنها به نوع تربیت و خانواده نسبت دهند بلکه جامعه فعلی ما به دلیل مشکلات اقتصادی، نبود شغل، عدم امنیت شغلی و … جوانان را به ورطه بزه کاری و ناهنجاری های اجتماعی سوق داده است.

  کاظمی ادامه داد: با ایجاد اشتغال در جامعه، دیگر جوان برای وقت گذرانی و پر کردن فراغت به دنبال سرگرمی های پر خطر و تهدید کننده نمی رود بنابراین با توجه به وجود قانون، قوه سه گانه کشور باید دست همکاری برای کاهش آمار تخلفات و پیشگیری از وقوع جرم به یکدیگر دهند.

  نائب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی گفت: به طور حتم با انجام کار تیمی می توانیم در حل مشکلات کشور موفق باشیم اما متاسفانه بسیاری از سازمان ها، نهادها و وزارت های کشور از انجام کار تیمی عاجزند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.