• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , بین الملل , سیاسی » کره شمالی بار دیگر کره جنوبی را تهدید کرد
  کد خبر : 1924597

  کره شمالی بار دیگر کره جنوبی را تهدید کرد

    به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری فرانسه، کره شمالی در مطلبی در نشریه «رودونگ سینمون» (نشریه حزب حاکم کره شمالی) بار دیگر کره جنوبی را تهدید و اعلام کرد در صورت نشانه حمله از کره جنوبی و آمریکا، کاخ آبی و سئول به زمین سوخته تبدیل خواهند شد. در این مطلب آمده…

  کره شمالی

   

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری فرانسه، کره شمالی در مطلبی در نشریه «رودونگ سینمون» (نشریه حزب حاکم کره شمالی) بار دیگر کره جنوبی را تهدید و اعلام کرد در صورت نشانه حمله از کره جنوبی و آمریکا، کاخ آبی و سئول به زمین سوخته تبدیل خواهند شد.

  در این مطلب آمده است: حملات پیشگیرانه ارجحیتی نیست که فقط به عروسک های کره جنوبی و آمریکا داده شده باشد. زمانی که ما نیز روش واکنش نیروهای انقلابی مان را به عنوان حمله پیشگیرانه داریم.

  این منبع افزود: اگر آمریکا و قدرت های جنگ طلب جرات بازی هسته ای پیشگرانه داشته باشند، سراسر کره جنوبی به دریای آتش و خرابه تبدیل خواهد شد و پایگاه های نظامی آمریکا در منطقه عملیاتی اقیانوس آرام تبخیر و قاره آمریکا به جهنم تبدیل خواهد شد.

  این مقاله با اشاره به سامانه ضد موشکی تاد، خاطر نشان می کند: حمله به ابزارهای حملات هسته ای ما با سامانه موسوم به تاد، هرگز ممکن نخواهد بود و این اقدام یک ژست فانتزی است.

  این نشریه افزود: کره جنوبی باید به احتمال حملات روسیه و چین در صورت مداخله سامانه تاد بیاندیشد.

  این نشریه همچنین در مورد تحریم های جدید علیه کره شمالی پس از پنجمین آزمایش هسته ای ،یادآور شد: دشمنان تلاش می کنند روابط اقتصادی ما را با خارج مسدود کنند ، ما ملتی نیستیم که ناامید شویم.

  منبع: باشگاه خبرنگاران
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.