• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , سیاسی » نامه فراکسیون امید به فانی و روحانی برای ارائه و پذیرش استعفا
  کد خبر : 1924488

  نامه فراکسیون امید به فانی و روحانی برای ارائه و پذیرش استعفا

    به گزارش ایران ویج، بهرام پارسایی سخنگوی فراکسیون امید با حضور در جمع خبرنگاران در حاشیه صحن علنی امروز چهارشنبه ۲۸ مهرماه با اشاره به تصمیمات جدید فراکسیون متبوع خود پیرامون استیضاح فانی وزیر آموزش و پرورش اظهار داشت: فراکسیون امید بعد از بحث و بررسی به این نتیجه رسید که در راستای حرمت…

  نامه فراکسیون امید به فانی و روحانی

   

  به گزارش ایران ویج، بهرام پارسایی سخنگوی فراکسیون امید با حضور در جمع خبرنگاران در حاشیه صحن علنی امروز چهارشنبه ۲۸ مهرماه با اشاره به تصمیمات جدید فراکسیون متبوع خود پیرامون استیضاح فانی وزیر آموزش و پرورش اظهار داشت: فراکسیون امید بعد از بحث و بررسی به این نتیجه رسید که در راستای حرمت به مطالبات فرهنگیان و افکار عمومی طی ارسال نامه‌ای به فانی وزیر آموزش و پرورش از وی درخواست ارائه استعفا کند.

  وی ادامه داد: فانی دارای سوابق مدیریتی درخشانی بوده و شاهدیم در دولت روحانی و وزارت وی حداقل حقوق فرهنگیان حدود ۸۰ درصد افزایش یافته و آنها توانستند مطالبات صنفی خود را بدون دغدغه پیگیری کنند.

  پارسایی بیان داشت: فراکسون امید به دلایل مختلفی از جمله مطالبات موجود در جامعه فرهنگی از آموزش و پرورش تصمیم گرفت چنین نامه‌ای را به فانی ارسال کند که در راستای آن هم نامه‌ای برای رئیس جمهور ارسال شد تا استعفای وزیر آموزش و پرورش را بپذیرد.

  نماینده مردم شیراز تأکید کرد: امیدواریم آنچه که خیر کشور و مردم در آن است پیش بیاید.

  وی ادامه داد: فانی چندین ماه است که در مقابل فشارها کوتاه نیامده و شاید حق این بود که به صحن مجلس می‌آمد و از خود دفاع می‌کرد اما ما حس کردیم برای تعامل با دولت در جهت منافع، نامه‌ای را به وی به منظور ارائه استعفا ارسال کنیم.

  پارسایی تأکید کرد: فراکسیون امید معتقد است اگر فانی در جلسه استیضاح هم حضور یابد، استیضاح وی رأی نمی‌آورد.

  سخنگوی فراکسیون امید تصریح کرد: در مورد گزینه‌های پیشنهادی وزرات آموزش و پرورش در فراکسیون امید صحبتی نشده اما معمولا گزینه‌ای که فرهنگیان از آن استقبال کرده‌اند آقای نجفی بوده است.

  وی با اشاره به موضوع استعفای جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد نیز اظهار داشت: تاکنون موضع‌گیری مشخصی در مورد جنتی وجود ندارد و ما مکاتبه‌ای هم در این مورد نداشتیم.

  منبع: باشگاه خبرنگاران
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.