• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , ورزشی » کهتری:انتخاب سرمربی خوب دغدغه اصلی کمانداران است
  کد خبر : 1924293

  کهتری:انتخاب سرمربی خوب دغدغه اصلی کمانداران است

    مجید کهتری بیان کرد: با اتمام مسابقات پارالمپیک ریو قرارداد سرمربی و مربی تیم ملی به پایان رسید و با وی تسویه مالی انجام شد و اکنون به دنبال سرمربی مناسب برای تیم هستیم تا بتواند سطح ملی پوشان را ارتقا دهد. وی ادامه داد: با توجه به اینکه در سال آینده مسابقات جهانی…

  انتخاب سرمربی خوب دغدغه اصلی کمانداران است

   

  مجید کهتری بیان کرد: با اتمام مسابقات پارالمپیک ریو قرارداد سرمربی و مربی تیم ملی به پایان رسید و با وی تسویه مالی انجام شد و اکنون به دنبال سرمربی مناسب برای تیم هستیم تا بتواند سطح ملی پوشان را ارتقا دهد.

  وی ادامه داد: با توجه به اینکه در سال آینده مسابقات جهانی را در پیش داریم و پس از آن باید برای رقابت های پارآسیایی آماده شویم حضور یک سرمربی خوب چالش جدیدی برای وضعیت تیم ملی است.

  کهتری افزود: در پارالمپیک ریو انتظارات ما برآورده نشد و در قسمت میکس کامپوند و بخش کامپوند مدال های طلا را از دست دادیم و با وجود اینکه نتایج درخشانی در رقابت های جهانی داشتیم اما در ریو از دست یابی به مدال بازماندیم.

  وی عنوان کرد: جلسات آسیب شناسی پارالمپیک در بخش تیروکمان برگزار خواهد شد و خیلی از نکات را مورد ارزیابی قرار خواهیم داد.

  کهتری تصریح کرد: بزرگترین مشکل فدراسیون کمبود بودجه است و اگر رشته ما اندازه فدراسیون تیروکمان اردوهای برون مرزی داشت به طور حتم مدال های زیادی را کسب می کردیم.

  وی اظهار داشت: امیدوارم تفکیک کمیته های ملی المپیک و پارالمپیک باعث شود بودجه بیشتری در اختیار حوزه جانبازان و معلولین قرار گیرد چرا که بحث مالی تمام تجربیات و تلاش های رئیس فدراسیون و ورزشکاران را تحت شعاع خود قرار می دهد.

  رئیس انجمن تیروکمان جانبازان و معلولین در پایان خاطرنشان کرد: در حال حاضر ملی پوشان در استراحت هستند و به محض اینکه وضعیت کادر فنی تیم مشخص شد تیم را برای حضور در مسابقات جهانی آماده خواهیم کرد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.