• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , ورزشی » باقری:اگر در المپیک اعتراض کنیم دو سال محروم می‌شویم
  کد خبر : 1924286

  باقری:اگر در المپیک اعتراض کنیم دو سال محروم می‌شویم

    داوود باقری نایب رئیس فدراسیون وزنه برداری گفت: این کنگره در مالزی در حال برگزاری است و بنده از نزدیک شاهد برگزاری این کنگره هستم. وی در مراسم ابتدایی فدراسیون جهانی از فدراسیون کشورمان که باعث درخشش وزنه‌برداری ایران در المپیک ریو شدند تقدیر کرد. وی افزود: اساسنامه فدراسیون جهانی مورد بررسی قرار گرفت…

  اگر در المپیک اعتراض کنیم دو سال محروم می‌شویم

   

  داوود باقری نایب رئیس فدراسیون وزنه برداری گفت: این کنگره در مالزی در حال برگزاری است و بنده از نزدیک شاهد برگزاری این کنگره هستم.
  وی در مراسم ابتدایی فدراسیون جهانی از فدراسیون کشورمان که باعث درخشش وزنه‌برداری ایران در المپیک ریو شدند تقدیر کرد.

  وی افزود: اساسنامه فدراسیون جهانی مورد بررسی قرار گرفت و فرانس کارا که سالها دبیرکل کمیته بین‌المللی المپیک بوده تغییرات جدی و مهم اساسنامه را برای اعضای فدراسیون جهانی شرح داد.

  باقری ادامه داد: از مهمترین تغییرات این اساسنامه اضافه شدن قانون محرومیت دو ساله برای فدراسیون‌هایی است که اگر ورزشکاران آنها در بازی های المپیک به تصمیم داوران اعتراض کنند این بند از اساسنامه برای اولین بار اضافه شد. در بند دیگر آمده تغییر تابعیت ورزشکاران با سخت‌گیری بیشتری همراه خواهد بود با این قانون از این پس وزنه برداری برای اینکه برای کشور دیگری مسابقه بدهد باید حداقل چهار سال سابقه زندگی در آن کشور را داشته باشد و حداقل یک المپیک را هم بعد از تغییر تابعیت از دست داده باشد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.