• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , مطالب برگزیده سایت » شرکت ۳۰ درصدی پایتخت‌نشینان در ثبت نام اینترنتی نفوس و مسکن
  کد خبر : 1924257

  فرهادی در افتتاحیه سرشماری نفوس مسکن خبر داد

  شرکت ۳۰ درصدی پایتخت‌نشینان در ثبت نام اینترنتی نفوس و مسکن

  فرماندار تهران گفت: بیش از ۳۰ درصد مردم تهران از طریق ثبت‌نام اینترنتی در سرشماری نفوس و مسکن شرکت کردند که امیدواریم در فرصت باقیمانده، این میزان افزایش یابد. عیسی فرهادی، فرماندار تهران در مراسم افتتاحیه سرشماری نفوس مسکن شهر تهران که امروز(چهارشنبه) برگزار شد، اظهار داشت: بیش از ۳۰ درصد مردم تهران از طریق…

  فرماندار تهران گفت: بیش از ۳۰ درصد مردم تهران از طریق ثبت‌نام اینترنتی در سرشماری نفوس و مسکن شرکت کردند که امیدواریم در فرصت باقیمانده، این میزان افزایش یابد.
  ۹۳

  عیسی فرهادی، فرماندار تهران در مراسم افتتاحیه سرشماری نفوس مسکن شهر تهران که امروز(چهارشنبه) برگزار شد، اظهار داشت: بیش از ۳۰ درصد مردم تهران از طریق ثبت‌نام اینترنتی در سرشماری نفوس و مسکن شرکت کرده اند که امیدواریم در فرصت باقیمانده، این میزان افزایش یابد.

  وی تصریح کرد: آمار ثبت اینترنتی در روستاهایی که محروم بودند و از طریق مساجد برای ثبت‌نام اقدام کرده اند بیشتر از پایتخت بود که امیدواریم این عقب ماندگی در چند روز باقیمانده جبران شود.

  فرهادی بیان کرد: اجرای طرح نفوس و مسکن به صورت شبانه‌روزی در شهرستان تهران آغاز شد که در پی آن، معادل پنج استان کشور چارت اجرایی را به عهده گرفتند.

  وی ادامه داد: در اجرای این طرح، ۳۷ ستاد اصلی و ۲۰۰ ستاد فرعی در مناطق ۲۰ گانه شهر تهران تشکیل شد که هزار تن به صورت ستادی و ۳ هزار تن به عنوان مأمور سرشماری مشغول به کار شدند.

  منبع : باشگاه خبرنگاران

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.