• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , دانشگاه » اعلام جزئیات وام‌های دانشجویان علوم پزشکی تهران
  کد خبر : 1924157

  اعلام جزئیات وام‌های دانشجویان علوم پزشکی تهران

  معاون دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تهران با تاکید بر اینکه مبلغ وام دانشجویان این دانشگاه در سال جاری افزایش نداشته است، گفت: دانشجویان تا یکم آبان‌ماه جاری می‌توانند درخواست خود را برای دریافت انواع وام‌ها در سامانه معاونت دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تهران ثبت کنند. دکتر مصطفی محقق با اعلام این مطلب از تمدید فرصت…

  معاون دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تهران با تاکید بر اینکه مبلغ وام دانشجویان این دانشگاه در سال جاری افزایش نداشته است، گفت: دانشجویان تا یکم آبان‌ماه جاری می‌توانند درخواست خود را برای دریافت انواع وام‌ها در سامانه معاونت دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تهران ثبت کنند.

  ۷۰

  دکتر مصطفی محقق با اعلام این مطلب از تمدید فرصت ثبت‌نام برای دریافت وام‌های دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تهران خبر داد و اظهار کرد: دانشجویان برای دریافت انواع وام‌های دانشجویی (مسکن، تحصیلی، ودیعه مسکن، وام ضروری و غیره) تا اول آبان‌ماه جاری فرصت دارند درخواست خود را در سامانه معاونت دانشجویی دانشگاه ثبت کنند.

  وی در ادامه با تاکید بر اینکه مبلغ وام‌های دانشجویی سال جاری اضافه نشده است، گفت: اعتبار وام تحصیلی اختصاص یافته برای دانشگاه علوم پزشکی تهران در سال جاری ۸۰۰، وام مسکن ۲۲۳، وام ودیعه مسکن ۶۰۰ و وام ضروری ۲۰۰ میلیون تومان است که این مبالغ نسبت به سال تحصیلی ۹۴- ۹۵ افزایشی نداشته است.

  دکتر محقق با تاکید بر اینکه دانشجویانی که درخواست وام خود را در سامانه ثبت کنند در اولویت دریافت وام قرار می‌گیرند،اظهار داشت: تاکنون ۱۱۱۴ نفر درخواست خود را برای دریافت وام در سامانه معاونت دانشجویی دانشگاه ثبت کرده‌اند و با توجه به اعتبار اختصاصی این دانشگاه می‌تواند به دو هزار دانشجو وام تحصیلی اعطا کند.

  معاون دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تهران در پایان با تاکید بر اینکه دانشجویان دوره شبانه وام تعلق نمی‌گیرد، خاطرنشان کرد: مبلغ وام تحصیلی در نظر گرفته برای هر دانشجویان دوره روزانه در ماه ۷۵ هزار تومان است.

  منبع : ایسنا

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.