• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , حوادث » اطلاعیه مترو تهران در خصوص حادثه کارگر پیمانکار
  کد خبر : 1923972

  اطلاعیه مترو تهران در خصوص حادثه کارگر پیمانکار

  یکی از کارگران شرکت پیمانکاری تبرزین صنعت حین انجام کار در خط ۵ مترو تهران در نزدیکی ایستگاه چیتگر به دلیل ورود به حریم ریلی دچار سانحه شد که شرکت بهره برداری مترو تهران بدینوسیله مراتب تسلیت خود را به خانواده این کارگر زحمت کش اعلام می‌دارد. حدود ساعت ۱۱ و ۱۵دقیقه صبح امروز، یکی…

  یکی از کارگران شرکت پیمانکاری تبرزین صنعت حین انجام کار در خط ۵ مترو تهران در نزدیکی ایستگاه چیتگر به دلیل ورود به حریم ریلی دچار سانحه شد که شرکت بهره برداری مترو تهران بدینوسیله مراتب تسلیت خود را به خانواده این کارگر زحمت کش اعلام می‌دارد.

  ۲۸
  حدود ساعت ۱۱ و ۱۵دقیقه صبح امروز، یکی از کارگران شرکت پیمانکاری “تبرزین صنعت” حین انجام کار در خط ۵ مترو تهران در نزدیکی ایستگاه چیتگر به دلیل ورود به حریم ریلی دچار سانحه شد که شرکت بهره برداری مترو تهران بدینوسیله مراتب تسلیت خود را به خانواده این کارگر زحمت کش اعلام می‌دارد.
  ضمن ابراز تاسف بابت بروز این حادثه به اطلاع می رساند که به دستور مدیرعامل محترم شرکت بهره برداری مترو تهران، کمیسیون حوادث و سوانح مترو به صورت فوری تشکیل جلسه خواهد داد تا علت این حادثه بررسی شود و متعاقبا نتیجه بررسی های صورت گرفته اعلام خواهد شد.

  منبع : مشرق

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.