• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار پربازدید , ورزشی » مشکل بختیار حل شد +گزارش تصویری
  کد خبر : 1923893

  بعد از جلسه با منصوریان، خرمگاه و فریبا

  مشکل بختیار حل شد +گزارش تصویری

  هافبک استقلال بعد از برگزاری جلسه با سرمربی تیمش با چهره ای خوشحال به تمرینات تیمش برگشت.

  به گزارش “ایران ویج”، بختیار رحمانی در بازی با سیاه جامگان از تعویضش عصبانی شد و این موضوع به بحث اصلی این تیم در روزهای گذشته تبدیل شده است. امروز منصوریان هافبک جوان خود را پیش از آغاز تمرینات تاکتیکی کنار کشید و حدود ۱۵ دقیقه جلسه ای با او برگزار کرد.بعد از چند دقیقه که از صحبت های منصوریان گذشت، محمد خرمگاه و بهتاش فریبا هم به بحث این ۲ اضافه شدند و از بختیار تعهد گرفتند که دیگر چنین رفتاری را تکرار نکند.

  ۰۱۱۵۰۸۱۵

  نکته جالب این است که منصوریان در ابتدای حرف هایش با بختیار رحمانی کاملا عصبانی به نظر می رسید و خیلی جدی با او در مورد رفتارش در بازی با سیاه جامگان صحبت کرد. هرچند منصوریان بعد از اتفاق های بازی با سیاه جامگان به نزدیکانش گفته بود هرگز اتفاقی که برای بیرانوند افتاد برای رحمانی تکرار نخواهد شد و او قصد ندارد هافبک تیم خود را نیمکت نشین کند اما از مکالمه آنها در تمرین امروز کاملا مشخص بود که منصوریان کاملا جدی به بختیار رحمانی تذکر داده است و احتملا تکرار این رفتار منجر به اخراج او از تیم می شود.

  ۰۱۱۵۰۸۱۶
  اما  بعد از چند دقیقه که از گفتگوی خصوصی بین منصوریان و بختیار رحمانی گذشت، سرمربی جوان استقلال صحبت را قطع کرد و ادامه بحث به محمد خرمگاه و بهتاش فریبا واگذار شد تا آنها هم بتوانند بختیار را مجاب کنند که دیگر چنین رفتاری از وی سر نزند.

  ۰۱۱۵۰۸۲۳

  بهتاش فریبا در باره این جلسه به ورزش سه گفت: ما با بختیار رحمانی حرف زدیم و مشکل خاصی وجود ندارد. مشکل بختیار حل شد و مطمئنا اگر قرار باشد جریمه ای برای او درنظر بگیریم، این جریمه را در درون خانواده خودمان باقی نگه خواهیم داشت و موضوعی را رسانه ای نمی کنیم.

  اما بعد از این که هافبک آبی ها حرف هایش را زد را با سرمربی و اعضای کادرفنی زد، با چهره ای خندان به تمرینات برگشت تا این قائله موقتا ختم به خیر شود. بختیار رحمانی که در روزهای گذشته از اتفاق های بازی با سیاه جامگان حسابی عصبانی بود، بعد از جلسه با منصوریان با روحیه خوب در تمرینات شرکت کرد و به نظر می رسد سرمربی جوان آبی ها موفق شده اولین بحران جدی خود را به خوبی کنترل کند.

  ۰۱۱۵۰۸۱۷

  عکس ها: رضا سعیدی پور

  منبع: ورزش سه
  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.