• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , سیاسی » آمریکا در اجرای برجام نقض عهد کرد
  کد خبر : 1923756

  آمریکا در اجرای برجام نقض عهد کرد

    به گزارش ایران ویج، عباس گودرزی نماینده بروجرد و اشترنان در مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور صحن علنی مجلس با اشاره به اینکه آمریکا در نقطه نقطه جهان جنایت می‌کند و ناقض اصلی حقوق بشر در دنیاست عنوان داشت: آمریکا در اجرای برجام نیز نقض عهد کرد. وی افزود: باید با مفسدان…

  آمریکا در اجرای برجام

   

  به گزارش ایران ویج، عباس گودرزی نماینده بروجرد و اشترنان در مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور صحن علنی مجلس با اشاره به اینکه آمریکا در نقطه نقطه جهان جنایت می‌کند و ناقض اصلی حقوق بشر در دنیاست عنوان داشت: آمریکا در اجرای برجام نیز نقض عهد کرد.

  وی افزود: باید با مفسدان چه اصولگرا و چه اصلاح طلب و از هر طیف و جناحی که باشند باید برخورد شود و آنها که با برداشت‌های نجومی زندگی می‌کنند بدانند که خائن به اعتماد ملتند.

  گودرزی با انتقاد از چند شغله بودن در جامعه و تبعیض و بی عدالتی در تخصیص شغل‌ها ادامه داد: چرا باید چند نفراز یک خانواده با پارتی وارد بازار کار شوند و اما در یک خانواده دیگر حتی یک نان ‌آور هم وجود نداشته باشد.

  نماینده بروجرد و اشترنان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه باید برای افزایش کیفیت آب بروجرد و افزایش تعداد سینماها و ایجاد دانشگاه علوم پزشکی در این شهر برنامه‌ریزی شود گفت: دولت محترم در این زمینه‌ها رسیدگی کند.

  وی ادامه داد: باید در حوزه صنعت گردشگری نیز اعتبارات لازم در نظر گرفته شود که هم اکنون این اعتبارات ناچیز است.

  منبع: باشگاه خبرنگاران
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.