• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی » ثبت هر دقیقه یک نزاع / سالی یک شهر خالی می‌شود
  کد خبر : 1923677

  دبیر علمی کنگره روانپزشکان:

  ثبت هر دقیقه یک نزاع / سالی یک شهر خالی می‌شود

  دبیر علمی کنگره سالیانه انجمن علمی روانپزشکان ایران با اشاره به اینکه هر دقیقه یک نزاع در پزشکی قانونی کشور ثبت می‌شود، گفت: سالانه ۳۰۰ هزار ایرانی کشور را ترک می‌کنند که ۱۵۰ هزار نفر از آنان تحصیلکرده هستند، در واقع هر سال یک شهر کشور خالی می‌شود.  محمد اربابی در افتتاحیه سی و سومین…

  دبیر علمی کنگره سالیانه انجمن علمی روانپزشکان ایران با اشاره به اینکه هر دقیقه یک نزاع در پزشکی قانونی کشور ثبت می‌شود، گفت: سالانه ۳۰۰ هزار ایرانی کشور را ترک می‌کنند که ۱۵۰ هزار نفر از آنان تحصیلکرده هستند، در واقع هر سال یک شهر کشور خالی می‌شود.

  ۵۴

   محمد اربابی در افتتاحیه سی و سومین کنگره سالیانه انجمن علمی روانپزشکان ایران اظهار داشت: سالانه بیش از ۳۰۰ هزار ایرانی کشور را ترک می‌کنند که ۱۵۰ هزار نفر از این افراد جوان و افراد تحصیلکرده هستند در واقع هر سال یک شهر کشور خالی می‌شود.

  وی با اعلام اینکه هر دقیقه یک نزاع در سازمان پزشکی قانونی کشور ثبت می‌شود، تاکید کرد: نیاز است به روانپزشکی وسیع تر نگاه کنیم و جنبه‌های اجتماعی آن را مورد توجه قرار دهیم.

  اربابی با بیان این مطلب که دهه آینده دهه مسائل مداخلات سلامت روان خواهد بود، گفت: در دهه آینده بیشتر مداخلات به سمت و سوی روش‌های پیشگیرانه برای هر فرد خواهد رفت.

  وی با بیان این مطلب که مداخله در سلامت روان نیازمند همکاری و جلب مشارکت کار تیمی است، اظهار داشت: بهبود سلامت روان جامعه نیازمند همکاری منسجم روانپزشکان، روانشناسان، جامعه شناسان، مددکاران اجتماعی، متخصصین مغز و اعصاب و حتی افراد ایده پرداز در حوزه سلامت روان است.

  منبع : تسنیم

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.