• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , مطالب برگزیده سایت » استقرار «پلیس پلاک» در ورودی های طرح ترافیک
  کد خبر : 1923635

  استقرار «پلیس پلاک» در ورودی های طرح ترافیک

  فرمانده عملیات و کنترل طرح های ویژه ترافیکی پلیس راهور تهران گفت: پلیس پلاک به صورت نامحسوس در معابر و ورودی های طرح ترافیک حضور دارد و با صاحبان خودروهای دارای پلاک مخدوش برخورد می کنند. سرهنگ سعید سپهری، فرمانده عملیات و کنترل طرح های ویژه ترافیکی پلیس راهور تهران درباره مخدوش کردن پلاک ماشین…

  فرمانده عملیات و کنترل طرح های ویژه ترافیکی پلیس راهور تهران گفت: پلیس پلاک به صورت نامحسوس در معابر و ورودی های طرح ترافیک حضور دارد و با صاحبان خودروهای دارای پلاک مخدوش برخورد می کنند.

  ۴۷
  سرهنگ سعید سپهری، فرمانده عملیات و کنترل طرح های ویژه ترافیکی پلیس راهور تهران درباره مخدوش کردن پلاک ماشین ها از سوی رانندگان جهت ورود به محدوده زوج و فرد اظهار کرد:ماموران “پلیس پلاک” ورودی های طرح را پوشش می دهند و با این تخلف برخورد خواهند کرد ، برابر با ماده ۷۲۰ مجازات اسلامی اقدام به تغییر و دستکاری پلاک ۶ ماه تا یک سال حبس خواهد داشت .
  وی افزود:تمامی همکاران ما در پلیس پلاک راهور تهران در ورودی طرح ها حضور داشته و با این افراد قطعا برخورد می کنند.
  سرهنگ سپهری تصریح کرد:علاوه بر دوربین های ثبت تخلفات و مکانیزه شدن سطح معابر، با دوربین گریزی در ورودی های طرح نمی توان از جریمه فرار کردچرا که پلیس های پلاک به طور نامحسوس در سطح معابر حضور دارند.
  وی همچنین با اشاره به این مطلب که روزانه تعداد زیادی از این قبیل رانندگان که اقدام به مخدوش کردن پلاک کرده اند به دادسرای ۳۲ راهور معرفی می شوند، افزود: با توجه به مستند سازی های پلیس ، مقام قضائی می تواند از ۶ ماه تا یک سال برای جریمه این افراد در نظر بگیرد.
  فرمانده عملیات و کنترل طرح های ویژه ترافیکی پلیس راهور تهران در پایان گفت: به رانندگان نصیحت می کنم به هیچ عنوان این کار را انجام ندهند.

  منبع : میزان

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.